Güiza "Güzel bir gol attım..."

Beşiktaş karşılaşmasında jeneriklere girecek bir gol atan Güiza, maçtan sonra yaptığı açıklamada "Bugün gol attığım için mutluyum. Güzel bir gol attım, takımımım için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Güzel oynadığımı düşünüyorum. Ancak goller de kaçırdım, şans yanımda değildi. Sonuçta kazanmamız gerekliydi ve bunu da başararak önemli bir sonuç elde ettik" dedi. Daha sonra attığı golü anlatan Güiza, açıklamalarına şöyle devam etti:

"Gerçekten de güzel bir gol oldu. Attığım golde topu hafif sürdüm ve içimden gelen vuruşu yaptım. Ben de beğendim golümü. Güzel bir gol oldu. Herkes goller kaçırır. Ama önemli anlarda goller atmak önemli. Bugün kaçırdım ama futbolda bunlar olabilir. Yine de şu önemliydi; skor lehimize ve kazanmamız gereken bir maçı kazanmayı başardık."

Güiza stadımızda attığı golün ardından yapılan anonsla ilgili olarak ise "Golümden sonraki `Hoşgeldin Güiza` anonsu için teşekkür ediyorum. Zaten Fenerbahçe camiası ve taraftarı her zaman arkamda oldular. Bütün taraftarlardan bunu görüyorum. Basında başka bir takıma gitmek istediğim şeklinde bazı yalan haberler çıktı. 4 senelik kontratımın sonuna kadar burada kalacağım. Ben böyle oynamaya alışığım. Daha önce de böyle oynadım. Tek başıma olmam çok pozisyona girmememi engellemiyor. Bugün de girdim. Yani bu durum beni etkilemiyor".

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
güzel gol atmış güzel golleride kaçırmış olsun sonuçta tek forvet ve devamlı topla buluşamıyor çift forvet oynasa holosko vb. tarzda hızlı bir adamla emin olun deli gibi işler çıkartacaktır.

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
İyidir guiza aynen devam bence pozisyona girmesi daha önemli sonuçta en az 1 gol atmış olur

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
zati ben kimsenin guiza'yı sorgulamasını istemiyorum adam aldığı parayı kuruşu kuruşuna hak ediyor haa dersiniz ki parası çok o paraya aynı özellikte futbolcu bulunur hani nerede bulunmuyor işte bu para ancak bu durumu var ki guiza'da mükemmel bir futbolcu bence ^^

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
extraloob demiş ki:
zati ben kimsenin guiza'yı sorgulamasını istemiyorum adam aldığı parayı kuruşu kuruşuna hak ediyor haa dersiniz ki parası çok o paraya aynı özellikte futbolcu bulunur hani nerede bulunmuyor işte bu para ancak bu durumu var ki guiza'da mükemmel bir futbolcu bence ^^
Bencede guiza 4ever :headbang:

Yukarı Alt