eFe

rank8
daha ilk defa guild kuruyorum :mrgreen:

guildden adamı atamadım guildden adamı seçiyorum withdraw diyorum olmuyo benmi yanlış yapıyorum Confused

lütfen biri baksın adam guildden saydırıyo adamı atamıyorum :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

herkes aynı, guıldden adam atamamaktan yakınıyor bu kadar uzun süreli bir bug olacağını zannetmiyorum guıldde onlıne olan birini atmayı deneyen oldumu denemediysen denebakalım ne olucak bu da olmassa guıld kurduğun npc ye git şu an ismi aklıma gelmedi onda yeni bir seçenek falan varmı onu da kontrol et bunlar ilk aklıma gelen cevap lar denersen sonuç olumlu yada olumsuz buraya yazarsan sevinirim...

evet ayni sorun oyundaki herkeste var
ne online nede offline olan oyuncu atiliyor
Guild agentte herhangibir yeni secenek te yok.
bu bir bug evet, bugunku bakimdan sonra duzelteceklerini dusunuyordum ama
yine duzeltmemisler, berbat birsey bu mutlaka biran once duzelmesi lazim.

adamin biri beni atin diyor atamiyorsun, ofline olup cikmak istiyor
atmayincada tartisiyor kufur ediyor yine atamiyorsun
bizim insanlaimiz biraz geri kafali anlamak istemiyorlar, git kendin cik diyorum
hala atsana ulan vs. ayrica guild icinde kufur.Nekadar rezil bir durum yaa

neyseki kim kufur ederse GrandName sidede kendine kufur yazili goruyor pisman olup ozur diliyor tabi.
Joymax cok aptal ve beceriksiz bir firma.
sitesindeki forumu okudum, bu hatalar yuzunden adamin birinin shield ve swordunun critleri phy leri düsmüs
adam asil programciymis ve joymaxa tehditler yagdiriyor, vede cok ciddi kendi sitesi bile var program uzerine

yani 2 eliyle 1....kini dogrultamayan bir Joymax var karsimizda...

_CaspeR_

Buralıyım
doğr yapıosun ama sen chinde guild açtıysan avrupadakiler atılmıyor tek bende öle olmuştu ama öğrendim ama artık atılıyor

Ulucay demiş ki:
beyler guild kurulan yerlerden guildden çıkabilyorsunuz çıkmak isteyenlere duyrulur:)))
Saol oyuna yeni başladım da kime sorsam bilmiyor nasıl çıkıldığını sayende öğrendim. extrabeer
Guild baskanıda saolsun online olduğu yok guild lvl 3 oldu o da %110 oldu :lol: hala lvl atlattiği yok Razz
Deneyecem bi SaoL tekrardan Wink

Ek NoT: Guild kurulan yer nerde Embarassed

Yukarı Alt