Yok ona gitmemde son maça giderim :P onada gel pahalı birşey olmaz.15 lira olur max.Karakterimi satıp fenev maçına bilet almayı bile düşünüyorum ben :P

Takımı
Besiktas
BlackFade demiş ki:
Yok ona gitmemde son maça giderim :P onada gel pahalı birşey olmaz.15 lira olur max.Karakterimi satıp fenev maçına bilet almayı bile düşünüyorum ben :P
Bro ben bilete para vermem 8)

Evet göndermemeleri gerekirdi iyi oyuncuydu Keita.Pinoda iyi gidiyor bakalım bir sakatlıklardan kurtulsaydık Arda Pino Baros nasıl olacak çok merak ediyorum. summer1:

O futbolcular 4 transfer yapılmadan denenirse iyi olur eğer iyi oynarlarsa onları arkasına takviye yapılır olur biter :curtain:

elano dan cok para kaybedildi ya adam da 8milyon euro civarında zarar ettik yazık günah inş . ikinci yarı cok daha zevkli göze hitap eden bi takım ruhu olan bir takım izleriz

_DreaMTurK_ demiş ki:
elano dan cok para kaybedildi ya adam da 8milyon euro civarında zarar ettik yazık günah inş . ikinci yarı cok daha zevkli göze hitap eden bi takım ruhu olan bir takım izleriz
Takım ruhu dedimmi olay bitiyor zaten hacım.2005 sezonuydu sanırım Necati'nin olduğu dönemler.Yıldızımız yoktu ama yüreğiyle oynayan futbolcularımız vardı.Mondragon olsun Tomas olsun.Sabri'ye bak adam orta açmasını dahi beceremiyor ama Galatasaray'ı seviyor.Mücadele ediyor.Elano'dan daha yararlıydı Sabri :kalp:

İnşallah Ali Sami Yen'e bu kadroyla veda ederler;
Ufuk
Sabri Neill Ahmet(A2) Hakan
Cumhur(A2) Ayhan
Pino Emre Arda
Anil(A2)

Maynard demiş ki:
Beyler nedir bu gs'mizin hali allahtan bu maçtan puan aldıkda keyfimiz yerinde biraz 8)
:mrgreen:
Durum vahim bro ama düzelecek.Bazı sezonlarda böyle olabiliyor atlatıcağız :oldie:

ps; Fatih kıskandı bizi tabi onlarda böyle sohbet ne gezer summer3:

Yukarı Alt