Dr.Hemlock

Tanınıyorum
Öncelikle beni böyle bir konunun muhattabı yaptığınız için çok ayıp ettiniz.Benim bu serverda hiçkimseyle ya da bir guildle problemim olmadı.Ama insanlar anlayışsız olabiliyor bazen.Siz de bunun bir örneğini sergilediniz.Özellikle cengizhan,cruel ve cibaz adlı arkadaşlar olup biteni bilmeden bana ve guildekilere küfür etmek gafletinde bulunduğunuz için kendinizden utanın.İnsanalrın yaşına bakmadan küfür edebiliyorsanız zaten bu konuyu okumanızda anlamsız.

Ben globalle belirttim size kim küfür ettiyse onun adına özür dilerim.Bunu bir erdem olarak algılamadınız maalesef.Bu serverda beni bile sinirlendirdiniz ya oturup kendinizi eleştirin bence.5 değil 6 7 lvl olmak kolay ama insanlarla iletişim kurabilmek erdemli saygılı olabilmek zordur.Umarım birgün bunu anlarsınız.

Bu topic saldırmak için değil eleştirmek için açılmıştır

muratko193

Öğretiyorum
İlham abi Oyundada Olmadıgım Icın Olanları Bİlmiyorum Ama Senin Asla birine kufur Ettigini GOrmedim ve Guildindeki Cogu Kişininde Gozukaralar Guilidndeki arkadaslar kim kufur ettiyse onun adına ilham abi sizden ozur dilemiş uzatmayın.sonucta oyunda beraber olacaksınız size yakısmıyor Neyse ins tatlıya baglanır olay.. extraokk

İlham abi bu arada deneme mod olmussu hayırlı olsun extraloob en dogru secimi yapmısın Wink

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
saol canım benim çok naziksin.Ama işte bu olay sinirlerimi bozdu.Gozukaralardan en azından bir özür bekliyorum.bana ve guilddeki dostlarıma söylenenler adına.Olayı dinlemeden sormadan gelip öyle ahkam kesmeleri hiç hoş değil doğrusu.Sende biliyorsun ki saygısızlık yapılmadığı sürece kimseye laf etmem karışmam da.

tan

rank8
BlackOrph paşam vlalah yanliş yapmışlar yargısız infaz seni çok iyi tanırım serverda senin gibileri fazlayok vlalah hataları büyük ya ama cibaz cengiz_han ve cruel gibi kişilerin böle yapması çok kötü onlardan beklemezdim vlalah çocuk gibi küfüre sarılmayı zaten zora düşünce küfüre sarılanı hiç sevmem Evil or Very Mad ilhan paşam sana başarılar ve guildine her zaman yanındayım bunu bilirsin extraokk

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
tan demiş ki:
BlackOrph paşam vlalah yanliş yapmışlar yargısız infaz seni çok iyi tanırım serverda senin gibileri fazlayok vlalah hataları büyük ya ama cibaz cengiz_han ve cruel gibi kişilerin böle yapması çok kötü onlardan beklemezdim vlalah çocuk gibi küfüre sarılmayı zaten zora düşünce küfüre sarılanı hiç sevmem Evil or Very Mad ilhan paşam sana başarılar ve guildine her zaman yanındayım bunu bilirsin extraokk

Canımsın saol cano.Biliyorum herzaman yanımızdasınız.Arkadaşlığınız için minnetarım.Sizde bilin ki biz de elimizden geldiğince sizinleyiz.Saygılar

bannedddd

Buralıyım
Ahh ahh kim doktorumu sinirlendirmiş böyle. :santa:

Görüyorsunuz nasıl bir insan olduğunu herkes hakkında nasıl yorumlar yapıyor anlayın siz de ona göre davranın eyy gözükaralar. Razz

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
Rational demiş ki:

Görüyorsunuz nasıl bir insan olduğunu herkes hakkında nasıl yorumlar yapıyor anlayın siz de ona göre davranın eyy gözükaralar. Razz
saolasın rational kardeş sanırım bir doktor olarak benim de bir terapiye ihtiyacım var hmm

Dr.Hemlock demiş ki:
Rational demiş ki:

saolasın rational kardeş sanırım bir doktor olarak benim de bir terapiye ihtiyacım var hmm
:lolmuch: :lol: :lolmuch: :santa: :mrgreen:

sizin kendi içinizde sorundan haberiniz yok... umarım bu bi konişim lafı BlackOrph a deildir... önce guiildindekilere sor sonra burda olayı kendi açından bi yazıya dök sana verilecek cevaba göre bi sonuca ulaş... bak kim haklı kim haksız... bizden kulağı çekilecek biri varsa herkesten önce davranırız... hoca gurban olurum la:D
sinirlendirmeyin hocamı Wink

muratko193

Öğretiyorum
baho kardesim nbr nasılsınız konuyla ilgisi yok ama Razz nasıl gidiyo hercules _Karakar_ ve ilhan abime selamlarımı solersin oyundada bizimkilerden poyrazı agresive yi tr_xsanadu_2 yi felan gorursen selam solersin hadi kalın saglıcakla kolay gelsin size basarılar and iyi kasmalar vede extra olarak bol sosunlar :lol:

Yukarı Alt