beyler yenı servreda yapıcagım build ıcın karasız kaldım görüşlerinize ihtiyacım var
sizce europe full str crosbow & dagger dual weaponmu
yoksa chinese full str bowman mı Question Question yardım lutfen

Jigsaw

Aileden
Ben de kararsızım ama görünmezlik gibi eğlence faktörleri için crossbow açcam.

Bu bir gizli dildir ki ruha dolmakta Kızıl havalar
Jigsaw kardeşim sakın açma yaw ben açtm piişman oldm tam bi eziyet Evil or Very Mad

Sanada tavsiyem lvl 72 ye kadar bow kas sonra blade'e dön dual oalrak kullan bowun çok dmgli skillerine asıl blade de ise knock-down we istersen chainler tam süper oluyor en zevkli we en güçlü char. extrabeer

ya bende str 80 archerda var bıde eu dagger ve crosbowun pvp de yaptıklarını duyunca acsammı dıorum vala ne yalan sölıyım burda kım ne derse ona gore acıcam

Staj --> İzmir Enka Elektrik Üretim ve Dağıtım Lmt
Valla görünmezlik var da chinese de de fire da onları görebilmek için skill var ^^
Eu charlar hakkında bir bilgim yok , hep nuker kastım =) ama str bow çok zevkli hele ki 8o skilleri geldıkten sonra (lv 8o bow var bi tane de oradan biliyorum :lol:),elinden unique falan da alınmıyor düzgün bir bowcunun tabi sana kalmış seçim extraokk

NWO dan kimse euro char açmasın başta önce esas charlarımızı 80 yapıp farmı tamamlayalım ondan sonra eNoWayOut die guild açarız farmı tamamlayanlar takar bota bütün gün 2. euro charlarımızı kasarız,ben şahsen öyle yapacam farm bittikten sonra bide lvl 80 cleric kasacam

valla bencede china car açalım ben şahsen ANTİ EU :mrgreen: ben BOSPHROUS kardeşimin yapılandırmasına göre bi sword-shield açmayı planlıyorum

deniz dostum ne açarsan aç üzerinde sosun olmadıktan sonra hepsi yalan oluyor o yüzden ben hep str bow yapmak istemişimdir onun için bu sefer istediğimi yapıcam str bowwwww Wink

kararımı verdım yav dun bı eu charla pvp yapıım dedım eu nun olayı 1vs1 2 adam geldımı anında yatıyo chinese gıbı dayanıklı değil bana sağlam char lazım kacak oynamayı sevmıom chinese 4ever extrabeer

Zardock demiş ki:
kararımı verdım yav dun bı eu charla pvp yapıım dedım eu nun olayı 1vs1 2 adam geldımı anında yatıyo chinese gıbı dayanıklı değil bana sağlam char lazım kacak oynamayı sevmıom chinese 4ever extrabeer
ha şöyle Wink vurdukları yüksek damage ların seni etkilemesine izin verme :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
FuLL STR Cold Glavie Garment açar yoluma devam ederim farm biter eu açarız Cool

Arkadaşlar okudum bende yazayım dedim.EU charlar yüksek damagelarına rağmen yenilmez değiller biliyorsunuz.Pot olayı en zayıf noktaları ki oynamayı bilen adam bir eu yu alır.Sonuçta iki ırk ta birbirine üstünlük sağlayacaklar ama yeterli farm kasıp sağlam bufflar açan bi çinli eu dan daha sağlam olacaktır.Benimde gönlüm laptop geldikten sonra botla bi str bowman kasmakta. 3 pc olsa bide blader kasacam.CAnım sıkıldıkça değişip değişip oynarım.Blader EU lara hediye extraokk

Yukarı Alt