elementlerler ilgili dosyayı indirdin mi indirmediysen eklicem ?
eğer indirdiysen ayarlarını kontrol et şu an problem yok ben de topluyor Wink

Silk Road Online Botu icin element esyalari icin bot satis yapmamakta fakat elementleri toplamakta. Bunun icin ek dosya cekmeniz gerekmektedir.Aşağıda verdiğim linkten indirebilirsin

http://rapidshare.com/files/20632291/filterPropNameCHARNAME.zip

Aciklama:
Dosyayi actiginizda icinden sadece 1 dosya cikacak;
Bu dosyayı Silkroad klasörünün içindeki Conf. adlı dosyanın üstüne yapıştır
filterPropNameCHARNAME.pf

burada CHARNAME yazan yere kendi karakter adinizi yazmaniz gerekmektedir. Daha sonra botun filtre ayarlari kismindan kalan ayarlari yapabilirsiniz.

pardon modum ama olmadı hala toplamıyor.

dosyayı conf dosyasının içine attım sonra charname yazan yere karakter adımı yazdım. karakter adımı olacak yoksa oyuna girişte kullandıgımız ID adımı ben karakter adımı yazdım sonuç olmadı.

Neden olabilir acaba noksan bir şeyler mi var?? Sad

mdcrash demiş ki:

dosyayı conf dosyasının içine attım sonra charname yazan yere karakter adımı yazdım. karakter adımı olacak yoksa oyuna girişte kullandıgımız ID adımı ben karakter adımı yazdım sonuç olmadı.

bunları aptıktan sonra oyunu açıp home tuşuna bas generalde auto pick i işaretle,sonra filter boumune gel class tan task drop u seç çıkan bütünn sonuçları seç,set pick ten pick e tıkla bukadar

charname oyundaki ismin yani, conf. dosyasının içine kopyala makinayı yeniden başlat
botla oyuna gir filtre bölümünde search yazan yere hangi görev torbasını almak istiyorsan onubüyük ve küçük harflere dkkat ederk yaz ve arat bulduğun sonuca pick de save yap pencereyi kapat toplamaya başlar bu da olmassa ki doğru yaparsan olucaktır elimden başka bir şey gelmez Cool
mdcrash demiş ki:

peki bunları secerken tek tek mi sececegiz bunların hepsini birden işaretlemenin bir yolu yok mu?

listenin en üstündekine tıkla sıft tuşuna basılı iken listeyi aşağıya kaydır ve en alttakine tıkla shıft tuşu basılı tutarak yap
mdcrash demiş ki:
peki bunları secerken tek tek mi sececegiz bunların hepsini birden işaretlemenin bir yolu yok mu?

sizleri yoruyorum ama inatla toplamıyor Sad

şimdi flitre bölümünde herşeyi işaretledim ve set storage den save yapıyorum degil mi? yanlışım varsa düzeltin işaretleme bu şekilde mi olacak.

Yukarı Alt