Evet ! AY Boyunca Triel Olucak Olan Ve 3 Tane Clientless Char Acıp Kasmanıza Olanak Saglıcak Olan Goldbotcuların Crack Botu nu Sizlere Sunuyorum.

Yapımı
-Bot Dosyasını Ve Crack Dosyasını İndirin
-Crack Programını Clientless Dosyasına Atın
-BotManager.exeden Çalıştırın
-Botu Aç Kısmından 3 ADet Açın Ve Aldıgınız Sro Id Ve Pw sini Girip Login Olun Ve Oyunda Olucaksınız.

Dosyalar

İndirmek İçin Tıklayın Crack
İndirmek İçin Tıklayın Clientless Bot
İndirmek İçin Tıklayın Real Map

Rar Şifreleri: area147.org

Suanda Bot açlışır Durumda Ancak Real Map Daha İndiremedigim İçin Deneme Fırsatım Olmadı Ancak Sitede Çalıştıgını Gösteren Videolar Ve Userlerin Bİlgileri Var Bot Tertemiz Olup Çalışır Durumdadır.

Detay Anlatım Birazdan :)

OsmanGelincik kardeşim bir şey soracagım silkroad aç derken client mi açılıyor çünkü benim pc ancak 1 Clienti kaldırıyorda yoksa Jason un ki gibi yazıyorsun sonra giriyor start diyosun kasıyor öylemi anlamadıgımdan sordum kusura bakma.

arkadaşım clientless goldbotcuların kullandıgı isrobotun clientless hali tamamen panelden charını yönetiyorsun detay anlatım birazdan geliyor

her zamanki gibi BeBeT0'dan mazaretlerle dolu,denenmemiş, çalışırlığı test edilmeden paylaşılmış bir dosya.
Hangi programı deneyip de paylaştı ki... Alıştık artık.

real map inmiyor 100mb lik dosya ben ne yapabilirim ttnetin internetini kullanıyoruz sonuçta Hemen Deniyorum %66 da Suan

Xanthos demiş ki:
her zamanki gibi BeBeT0'dan mazaretlerle dolu,denenmemiş, çalışırlığı test edilmeden paylaşılmış bir dosya.
Hangi programı deneyip de paylaştı ki... Alıştık artık.
OsmanGelincik BeBet0 mu ?

Sitesinden videosunu izliyorum şuan çalışıyor gibi gözüküyor.Yalnız bot hala çince bu durumda çince bilmeyenlerin kurması zor gibi.Ama ingilizceye çevrilicekmiş galiba sitesinde yazıyor.

ben bebeto nun yerinde olsam bu kdr sözden sonra hiç birşey paylaşmazdım insanın paylaşma isteğinide kırıosunuz ya

anlatım yapmak isterim ancak adamlar serverlarını kapattı bot login olmuyor açılmasını bekliyorum suanda açılırsa açıklamayıda koyacagım :)

Hello,

here it comes, our download link to the Free Clientless Demo. This will show you the first version of our Clientless Crack.

Download

Botmanager: Our first release is availiable here.
ClientlessBot: if you dont have the clientless yet you can download it here or at this mirror . PW: area147.org
Clientless World Map: you should use this here to have a map in your bot. This is not included in the ClientlessBot file above.

[Usage]

some rules and faqs first before running:

- if there was a game update you have to update the version in \data\version.ini
- do not resize or modify clientless.exe window otherwise autologin & reconnect won't work
- auto captcha is turned on, if you want to login manually (or if decoding doesn't work once) edit SRO.ini
- to reset window settings of clientless move to: start -> run -> regedit -> HKEY_CURRENT_USER -> Software -> delete BCGSoft

account managament:

- open up botlist.txt with notepad
- first line in botlist.txt gives you the order how to put in accountdata(in notepad): #account|password|server|1|
- # means don't login, so don't set # in front of your account
- server means "gaia" "xian" and so on...
- the character number is from 1 - first char created on account and so on
- we know account data is not crypted - yet!

starting bot:

- note!: botmanager.exe always have to be in the same folder as Clientless.exe
- place clientlessbot folder where u want to have it
- we removed realmap folder (it's the maps) download will be edited
- put your configs to \conf folder
- start botmanager.exe and you see the same as in the video
- press login and relax (=
- enjoy botting

while running:

- you can click on the lines of your characterdata you see to open clientlessbot window
- note!!: do not use the minimize button of clientless.exe, to hide a client press "HideAll" in botmanager
- to close/logout you can press kill all or kill list

[VersionInfo]
this version will just run a few days. if this version is not running any more there will be a new version availiable to download here, so watch this thread =).
if you have problems running it pls read through our tutorials.
Download

siteyi buldum ama hâlâ da çalışmıyor. sitedekinler senin dediğin gibi "server offline" diyolar

AlperFB demiş ki:
drotalion demiş ki:
hadi hayırlı olsunda bunu tarattınmı denedinmi vs. :D *lol*
dro tbot crack ne zaman çıkacak :coffee:
hastayım, 2,5 haftadır yataklardayım, zaten o kadar az online olmamdan anlamışsınızdır belkide... Halada hastayım, yataktan dışarıyoa çıkamadımki tbot crackle uğraşayım :coffee:

Yukarı Alt