Server
Flora
Takımı
Galatasaray
MilitanZ demiş ki:
@MilitanZ,
Eosta 400m ne kadara alırsınız beyefendi
ne istiyorsanız onu söyleyin böyle afaki şeyler yazmayın lütfen.

Lira olarak istiyorum?

eos'ta 400m gold vereceksiniz karşılığında TL alacaksınız öyle mi uff ne kadar karışık yazmışsın anlamakta zorlanıyorum mesajını umarım bu sefer doğru anlamışımdır :D

eos 400m = 20 TL nakit ptt'ye yollarım :wink1:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
400m gold gayet az bence bakkaldan 400m ile ne alıyorsun veya annene 400m gold ver bakalım ne diyecek sana ama biz 20 TL veriyoruz artık ciddi bakın olaylara 20 TL bir işçinin 8 saatlik parası beyler yani 1 günlük emeği, emeğe saygı ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
evde pc başında oyun oynamak ile günde 8 saat bir şirkette çalışmayı aynı tutuyorsan zekandan şüphe ederim benimle konuşurken laf olsun torba dolsun babında konuşmayın git babana sor 8 saat çalışmak ne demek sana anlatsın.

Ya kardeşim germeyin ortalığı parayı veren düdüğü çalar Exl nin sahibib sizmisiniz ? Hayır değilsiniz bırakın adamlar bildiği gibi fiyat koysun!

Konuya bir heyecanla girdim oley diye.Daha sonra bi arkadaş 50mdir felan dedim oo süpermiş exl köşeyi döndü dedim.Sonra okan abi 300-400 diyince boş iş dedim :D

urunlere karsılık bi rakam belirlense daha iyi olur herkes ne kadar gerektigini gorur obur turlu surekli bi seyler sorulcak buda konunun karmasıklasmasına neden olacaktır....

extraloob demiş ki:
evde pc başında oyun oynamak ile günde 8 saat bir şirkette çalışmayı aynı tutuyorsan zekandan şüphe ederim benimle konuşurken laf olsun torba dolsun babında konuşmayın git babana sor 8 saat çalışmak ne demek sana anlatsın.
Türkiye'de işçiler 8 saat çalışmıyor 13-14 saat çalışıyorlar sabah 7-8 gibi giderler akşam 8-9 gibi gelirler yada 7 gibi + günlük aldıgı 20 TL ise haftasonu yani cumartesi alacağı paradan düşürülüyor :coffee:

okan abi fiyatlarına birşey diyeceğim yok ama sen geçen gün 500 m e 50 ytl civarında bir şey karşılığında almak istiyordun fakat bu gün ise 500m e sbot uzatılıcağını(sbot 16 ytl) söylüyorsun. Yani biz sana 16 ytl ye 500 m satıyo oluyoruz. Beni yanlış anlama abi sadece deyinmek istedim

extraloob demiş ki:
||| GOLD KARŞILIĞI SBOT YÜKLEME SİLK ALIMI VE HERŞEY |||

Yanlış duymadınız hangi serverda olursa olsun GOLD karşılığı her işinizi hallediyoruz ;

Merhaba Okan abi.
Ben Eos server'ında gold karşılığı 50 Silk almak istiyorum.
Gold karşılığı silk satıyorsun,50 silk için gold önerin nedir?

PS: Acil lazım pre basmam lazım :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
||| GOLD KARŞILIĞI SBOT YÜKLEME SİLK ALIMI VE HERŞEY |||

Yanlış duymadınız hangi serverda olursa olsun GOLD karşılığı her işinizi hallediyoruz ;

* Char Takaslarınızda Aracılık 10 TL veya GOLD karşılığında bedava.
* SBOT 1 Aylık Yükleme 16 TL veya GOLD karşılığında bedava.
* ISROBOT - TBOT Satışları GOLD karşılığında bedava.
* SBOT Kirası 10 TL veya GOLD karşılığında bedava.
* Dilediğiniz kadar SİLK GOLD karşılığında alınır.

.: Yapmanız Gerekenler :.

Topic altında almak istediğinizi ürünü belirtmelisiniz sonrasında hangi serverda GOLD vereceğinizi yazacaksınız bende sizden GOLD miktarını isteyeceğim hepsi bu kadar.

.: Alışveriş Yapan Üyelerimiz :.

Kod:
Her serverda 300m Gold = 100 silk
Sbot uzatma 1 aylık = 250m Gold

Ps : Her serverda GOLD alıyoruz.

Saygılarımızla,

*fiyatlandırma eklenmiştir.

Yukarı Alt