Arkadaşlar Bazı kişiler oyundaki gold botları Ex li pt ye alıyolar ve saatlerce kasılıyorlar bunun taktigini söyleyebilirmisin lütfen

Serverlara rest. atıldığında gerçekleşen bir olay goldbotlar tüm partyleri kabul ediyorlar hızlıca herhangi birin party atarsan kabul eder ve kasılırsın.

CaN_KsK demiş ki:
Serverlara rest. atıldığında gerçekleşen bir olay goldbotlar tüm partyleri kabul ediyorlar hızlıca herhangi birin party atarsan kabul eder ve kasılırsın.
peki bir moblardakilermi yoksa her gold botmu?

Midbroke

Bilgiliyim
sadece bazı goldbotlar kabul ediyor bazıları ise kabul etmiyor . penonlara git ordakilerinin çoğu kabul eder ama hepsi partide oluyor . beleş kasılmak isteyenler oraya üşüşüyorlar .

Girmeniz İçin Gereken Şey Partinin Explii İtemsiz Olması Laızm Unutmayın !!! We Siz Gnderin Onlar Kabul eder Partysi boşsa ! Ben tek bunu Ishadelerde Yaptım We oldu Başka Yerde Hiç denemedim!!

AmiP demiş ki:
onu yapan çok arkadaşım var eger mercuryde ve 40 lwl falansan sonar ve penonlarda yaklaşık 7 - 8 tane var party atıp arkadaş 24 saat kasılıyo :mrgreen:
ne güzel :D

hahaha bunu yeni duyuyorum güzel yöntemmiş bedava charı kastır 50Lw yap sonra sat xD bizim server da ben Niya Hunter larda kasan gold bot görüyorum elinde 9dg silah var xD beleş Taxi :D

Absence

Karakoram çevresinde bu çok yaygın bunu once bulanlarda en cok kullananlarda TÜRK ler zaten Bölümlere reset atılınca tek yapmanız gereken hemen oraya gidip asdf gibisinden botlara pt atmak sonra Keyfini çıkarın

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
EOSTa Cok Yaptım...İshadelerde Durup Önüme Gelene Party Atıyorsun...Ve Bazıları Reddetmiyor...Bulmak Biraz Zahmetli İş Ama Ona Deyiyor..EOS'Ta Bazıları Gold Botları Partye Alıp Taxi Bile Yapıyor...Adam Hem Beleşe Kasılıyor Hem Para Kazanıyor..Ama Ddiğim Gibi Biraz Sabır Ve Şans Lazım :P

Gold botların bazıları ptleri kabul eden genellıkle ıshadelerde kabul ediyorlar.Yani sabah Gir ptye kassın Dc yiyene kadar.. :thumbsup:

ya arkiler ben 56 lvl im oasis te oynuyorum.kara larda fln da ve ya bana ex gelen yerlerde yapabilir miyim bunu orda var mı gold botları?

Yukarı Alt