-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
katılamassın bıttı bu senın verdıgın resımdekıler sonuclar 1 cılere sos sun som gıbı seyler verılecektı galıba amacı belırlı bı sure ıcerısınde car kasacan rakıplerınle kapısacan kazanacan vs vs vs. salaya sen bu aturnuva ıcın taa korelere mı gıdfecenn

Nervous demiş ki:
katılamassın bıttı bu senın verdıgın resımdekıler sonuclar 1 cılere sos sun som gıbı seyler verılecektı galıba amacı belırlı bı sure ıcerısınde car kasacan rakıplerınle kapısacan kazanacan vs vs vs. salaya sen bu aturnuva ıcın taa korelere mı gıdfecenn
koreleremi gtcek ne alakası war arkadasım nie sallıosun :S
o resmi cektigin sayfanın asagısında dowload gngwc client yazıo! o clientten girince yarısmaya girmiş oluosun!
char kasma yok cnku orada mob yok!
pvp yapıosun hatta asagıda okursan 1 on 1 falan die dwam edio!
oyle kazandkca finale dgru gidiosun!

bu bi turnuva benım bildigim kadariyla pwp turnuwasi silahlari nerdne aldiklarini bilmiyorum ama statlar ve sp leri kendin veriyosun ve belirli ülkelerden katilabiliyosun mesela almanya ingiltere belcika fln sitede bi yerlerde gormustum okumustum ordan aklimda kaldi

ve unutmadan! kendi charınla girip pvp yapmıorsun!
ssdede war 81lvl char weriorlar statlarını weriosun spleri hazır istedigin skilleri acıosun gold war npcden alıosun itemleri! sonra işe koyuluyosun Wink

therealone demiş ki:
bu bi turnuva benım bildigim kadariyla pwp turnuwasi silahlari nerdne aldiklarini bilmiyorum ama statlar ve sp leri kendin veriyosun ve belirli ülkelerden katilabiliyosun mesela almanya ingiltere belcika fln sitede bi yerlerde gormustum okumustum ordan aklimda kaldi
dunya sampiyonası bu :) bunda ulke sınırlaması yok suan isteyen katılabilir! cunku client dagıtılmıs! download dio :lol:
pcim saglam olsaydı katılırdım pvp ortasında atar die tırsıom ki saglam olsaydı gngwc yi yiyim kendi charım 80 olurdu Confused :lol:

Yukarı Alt