Bu konudaki son duyurudur. Bundan sonraki bu tarz dolandırılma başlıklarına itibar edilmeyecektir.

Oyunda yetkili hiçbir GM - SGM sizden kullanıcı adı ve şifre istemez. İtemlerinizi kontrol etmek için şifrenizi bilmeye ihtiyacı yoktur. Sizden kontrol için item istemez. İteminizi kontrol etmek için sizden almasına ihtiyacı yoktur. Her oyun yetkilisinin karakterinin üzerinde GM - SGM yazar.

Oyun içerisinde Size GM yada SGM olduğunu iddia eden kişinin kafasının üzerinde GM - SGM yazmıyor ise yetkili değildir.

Hiçbir oyun yetkilisi iletişim içinMSN kullanmaz. size msn adresi vermez, sizden MSN adresi istemez. MSN kullanarak konuşmaz.

MSN de sizinle konuşmak isteyen adres basbakan@basbakanlik .gov.tr dahi olsa itibar etmeyiniz. MSN de sahte adres kullanmak kolaydır.

Yanında yazan (e-posta adresi doğrulanmadı) ibaresi zaten o adresin sahte olduğunu gösterir.

Uzun lafın kısası. "Falan GM benden MSN de şifremi istedi verdim ettim."," Hesap gitti"," item gitti" şeklinde forumda açılan başlıklar kapatılacaktır. Hesaplarınızın güvenliğinden siz sorumlusunuz. 1,5 milyon hesabın kullanıcılarına tek tek anlatma şansımız da olmadığından bu genel duyuru bu konudaki son duyurudur.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Bende topic 'i görünce dedim al işte MSN adresi mi kullanıyorlarmış :lol:

Bu şekilde çok dolandırıcılık yapılıyor. Akıl var, bir GM msn kullanacak kadar saf olamaz :)

Yukarı Alt