emc

rank8
Arkadaşlar 1 ay öncesine kadar JM botları banlamaz. Serverlar full olsun ki herkes premium alsın gibi sözler söylerken bir gece ansızın 2 gün üst üste botlar banlandı.
> Ben kendi adıma bu botları tek tek şikayet etmek istiyorum.
> İngilizce bilgim çok zayıf bu şikayeti nereye ? nasıl şikayet ederim ?
Yardımcı olur musunuz ?

> Bulunduğum Server Alexander

> Herkes üstüne düşen şikayeti yaparsa bence yine JM bu konuya duyarsız kalmayacaktır.
> Görevim var goldbotların ks yapmasından görevimi yapamıyorum.

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
EWet metin burda yani extraloobda ingilizce olarak yayınlanırsa bende yazmaya hazırım yeterki ingilizce olarak çeviren olsun istenilen kadar mesaj atabilirim

Ortada Milyon Dolarlar Dönüyor..JM İstemese Ne GoldBot kalır nede Bizim Kullandığımız Botlar.Bir Anlaşma Varki Birşey Yapmıyor.Arada Bir Göz Boyamak İçin Ban'lıyorlar Sadece :wink1:

Adamlar Yemek Yedikleri Kaba İşemezler

Bu Bot İslerinde Cok Büyük para Harcanıyor

Birsey Olmaz Anlıyacagın

emc

rank8
Güzelde bir sınırda lazım, tamam server full olsun insanlar premium zorlasınlarda , nereye gitsem heryer bot boş yer bulsak millet bana , ben millete KS yaparak oyun oynuyoruz.
> Anlayacağınız görev yapamıyorum. Düşünün Premium almışım 1000 Flower görevi öylece kalmış , Scorpion, vs.. vs.. Neye yaradı premium ?

> Kaldı ki bu zorlama durum insanları birgün başka oyunlarada yönlendirebilir. Para ödedikten sonra ..

Bot kullanıcılarıyla ilgili şikayet mektubu örneği verirseniz yinede şansımı denemiş olurum.Zaten derdim para kasan botlar normal kullanıcıları bot kullandığını pek görmedim. Özellikle Botlarda dolayı görev yapamadığım da belirtmek istiyorum.

Her online oyunun para kazandıgı nokta ;

İlk acıldıgında oyun f2p ( Free to Play ) Olur
Oyun ilerledikçe ( Some Free To Play ) Olur
Oyun Geliştikçe ( Not Free To Play ) Olmaya başlar :D

Diğeride bot lar falandır. Milyon Dolarlar döndüğü bi garanti :mrgreen:

arkadaşların dediği gibi arada bir anlaşma var gm onları oyundan atmaz.yapmamız gereken 80 levellikler traderliği takacak malını npc nin elektrikçi okçu tiefi çıkınca patlatacak, o okçu tief size vurunca sıçrama ile para botlarıda geberecek :)).arada itemleri falanda düşüyor.ben zeustayım hergün birkaç saat takılıyom dw zincirli kapının oraya.1 saatte 2000 tane bot öldürüyom. :mrgreen: ?!!!!!!! server zeus eyyubiler guılt masteri

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Ben Bir Anlaşma Olduğuna İnanmıyorum .

Bunu Sitesi Olanlar Rahatlıkla Anlar . Düşünün Extraloobta 10.000 Kullanıcı Var Bunların 5.000 'i Programla Açılmış Kullanıcılar ( Atıyorum ) Şimdi Kim Uğraşacak 5.000 Tane Üyeyi Banlamakla ? Teker Teker Yok Adamın İsmini Alda Kopyalada Yapıştırda Banlada Ohooo

Birde Banlamak Çözüm Olmuyor Banladığın Anda Yenisi Geri Geliyor . Bu Koşullar Altında Yapacak Pek Bir Şey Olmasa Gerek :wink1:

RoyalFlush

Bilgiliyim
yardım isteseler oyunculardan 1 tane bile goldbot kalmaz

her oyuncu en az 1 tane goldbot ismi verse 1dk dayanamazlarya neyse

tabii kötü kullanımlarda olabilir benim adımı biri goldbot olarak verirse eyvah :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
a4_tech demiş ki:

tabii kötü kullanımlarda olabilir benim adımı biri goldbot olarak verirse eyvah :mrgreen:
Oyuncuların İsim Vermesine Gerek Var Mı ? Tam 10 Dakika Serverı Gezseler 1500 Kişi Banlanır ...

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
a4_tech demiş ki:

Ama senin dediğin kötü emellerde kullanılabilir mesela golt bot değildir ama adam gıcık olduğu birinin adını veriri oda banlanabilir

evet yha bu sıralar oyuna premiumsuz girmek deveye hendek atlatmaktan zorLastı
Lanet oLsun bu goLd botLara yhaa harbi harbi bu joymax a msj ataLim inş. dikkate aLırLar

constantine

Gözlemliyorum
Arkadaşlar aslında bunun çözümü çok basit. Biz insanlar hazıra öyle alışmışık ki hemen herşeyi bir anda olsun istiyoruz. Bunun neticesindede bu tür durumlar ortaya çıkıyor. Ne gibi derseniz herkes kendisi gold toplamış olsa ve herşeyi kendisi yapmış olsa kimse gold satın almıyacak ve ortadada para botları olmayacak. Joymax pre satışlarıda var tabiikide buna göz yumuyorlar. Aslında para botları olmasa daha bir çok insan yinede pre kullanacaktır neden derseniz hızlı level atlamak ve daha fazla sp yapmak için sadece trafic sorunu için alan almıyor zaten bunları... Haksız mıyım sizce.. Eğer kimse gerçek para ile gold satın almamış olsa bu para botlarınında sonu demektir. Buda gerçek anlamda daha fazla oyundan zevk alma daha fazla dost edinme gerçekleşmiş olacaktır. Teşşekkürler...

adamlar bizi niye taksın ki onların o kadar çok preli useri varki 3-5 çapulcu şikayet etmiş banane der geçer

Alex de durum iğrenç harbiden ksden başka hiçbirşey yok :S

TurkSword demiş ki:
adamlar bizi niye taksın ki onların o kadar çok preli useri varki 3-5 çapulcu şikayet etmiş banane der geçer

Alex de durum iğrenç harbiden ksden başka hiçbirşey yok :S
çok doğru söylüyorsun hatta mesaja bile bakmazlar

Yukarı Alt