Bugün saat 19:00 sularında Thebes serverinde bir kardeşimizin büyük utancını paylaştık daral: .Yaratık çıkarmak isteyen kardeşimiz yaratığı çok sevmiş olacak ki çıkarmadan önce genel bir duyuru geçti :dance: ,hemde koduyla ? :roll: Bu tür olaylar nadir olduğu için bende işsizliğimden kaynaklanan bir refleks ile anında kaydettim. :headbang: Burada sizlerle paylaşmadanda olmaz tabii.Gülmekten duyurunun ekranın ortasındaki çıkan yazıyı kaçırdım bu kadarı var.Resimdeki asdsadasd dostumuzla yarım saat boyunca bundan sözedip işsiz bir şekilde tüm Jangan'ı gezerek güldük,zevkliydi. summer4:

bir olayı öyküleştircek kadar işsizmişsin gerçekten :mrgreen:

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
petin tam adı ne merak ettim :D

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Ben de benzerini Son Destan'da ve Kehanet'te yapmıştım duyuru olarak tüm sunuculara gitmişti... GM'in o an donup kalarak biraz terlemesini sağlayabiliyor. Ben gayet net dalgaya vurup kodları paylaşıyorum çaktırmayın falan yazmıştım :lol:

@HaMuLo

Aynen arkadaşın yazdığı gibi,onun adıda bir işsizlik eseridir mesela.Tam 2 saat beyin fırtınası yaptım o isim için :D

@Polgara

Haha,ama tabi bu silkroad gibi büyük bir oyun olunca o adama ne olmuştur kim bilir ya,bir yandan da yazık adama o hatayı yapmak.. Ne utanmıştır orda :D

Takımı
Galatasaray
Joymax GM'leri gerçekten böyle basit console hataları yapıyor mu? Hiç rastlamadım.
Şuan maaşlarını bilmiyorum ama, benim oynadığım zamanlarda (2005-08) aylık 7000$ alıyorlardı.
Umarım şimdi bu maaş düşmüştür. E haliyle GM'lerin sayısıda artmış...

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
:D private de yapılıyor du da bende ilk defa gördüm ne yalan söylym :D

Yukarı Alt