Kardeş açtığın konuların aslı olsun.Uyduruk bi konu açmışsın.
Bu resim GNCW den,asistan falan değil onlar. Bilen bilio GNCW yi bilmiosan element uydurma ayıp yakışmıo sana

KİLİT PLS

Joymax ayrı bi client yayınlıo,indiriyorsun kendine bi char seçiyorsun ve statlarını kendin veriyorsun belli bi lvl sınırı var tabi.Kasada gold sınırsız,İtemlerini alıp pvp yapıyorsun belirlerinio tabi hepsi kimle ve nasıl.PVP de kazananlar kaç kişi seçilio bilmiyorum,Adamların belirlediği yere gidip GM lerin çıkardıkları yaratıkları kesiyorlar.En fazla Sosun düşüren kazanıo ve ödüllendirilio. Bunları kendi charlarımız ile yapmıyoruz tabi :) GNCW bu

wark1nq demiş ki:
Kardeş açtığın konuların aslı olsun.Uyduruk bi konu açmışsın.
Bu resim GNCW den,asistan falan değil onlar. Bilen bilio GNCW yi bilmiosan element uydurma ayıp yakışmıo sana

KİLİT PLS
bunun gngwc oldugunu bende biliyorum ama bu resimdeki private server denemek amaçlı gngwc den önce yapılan deneme serveri yani gngwcye hazırlık merak etme senin kadar bende biliyom bu oyunu

nerden biliyosun allah askina bunun gncw den onceki oldugunu sanki gittin oynadin Evil or Very Mad biri kafasindan bisi uyduruyo millette inaniyo

Excrea demiş ki:
nerden biliyosun allah askina bunun gncw den onceki oldugunu sanki gittin oynadin Evil or Very Mad biri kafasindan bisi uyduruyo millette inaniyo
o zaman sana şöle cıklayayım 1 dikkat et bickler hep b harfi ile oluşuyor hemde birbirini takip ediyor ne kadar büyük bir rastlantı dünyanın ayrı yerlerinden katılanlar arka arkaya aynı nicklerden acmışlar 2 eğer sen gnvgwc turnuvalarında sun düşürme yarışı olsaydı glaviemi secerdin blaemi secerdin yoksa full int spaermı mantıklı düşün sadece deneme serveridir bu

KhulteghinKhan demiş ki:
Excrea demiş ki:
o zaman sana şöle cıklayayım 1 dikkat et bickler hep b harfi ile oluşuyor hemde birbirini takip ediyor ne kadar büyük bir rastlantı dünyanın ayrı yerlerinden katılanlar arka arkaya aynı nicklerden acmışlar 2 eğer sen gnvgwc turnuvalarında sun düşürme yarışı olsaydı glaviemi secerdin blaemi secerdin yoksa full int spaermı mantıklı düşün sadece deneme serveridir bu

Ordaki yaratık sayisina iyi bak.Ne bilion bunların cooooooook vurmadıgını intci icin olunecek yer belki

CooLLer demiş ki:
KhulteghinKhan demiş ki:
Excrea demiş ki:

Ordaki yaratık sayisina iyi bak.Ne bilion bunların cooooooook vurmadıgını intci icin olunecek yer belki
81 lvl intcisin ve 65 lvl yaratıkların arasında öleceksin ölemi hemde cogunlugu mag vuruyo güldürme beni

gnWC hala var mı bende buunun clientini gördümde şimdi ben girip oynayabilirmiyim ben clientini gördümde sitede

WarriorsouL demiş ki:
gnWC hala var mı bende buunun clientini gördümde şimdi ben girip oynayabilirmiyim ben clientini gördümde sitede
herkes oynayamaz.bu sene GNGWC 2007 ye katılmak için Alman amerikan vatandaşı olman gerekiyodu ve Amerikada Joymax L.A bürosuydu sanırım orda form doldurup elden vermen gerekiyodu aynı şey Berlin içinde geçerli, bitti mi bilmiyorum geçen seneki daha bi ses getirmişti bundan ses seda yok.

bobby_ demiş ki:
WarriorsouL demiş ki:
herkes oynayamaz.bu sene GNGWC 2007 ye katılmak için Alman amerikan vatandaşı olman gerekiyodu ve Amerikada Joymax L.A bürosuydu sanırım orda form doldurup elden vermen gerekiyodu aynı şey Berlin içinde geçerli, bitti mi bilmiyorum geçen seneki daha bi ses getirmişti bundan ses seda yok.
U.S hala dewam ediyo

murdemon demiş ki:
Her bulduğunuz resimlere asılsın konular acmayın önce araştırın aynı resim bendede var... kahvekeyfi
söle o zamanda bu resimdekilerini anlayalım gngwc deme bizde bliyoruz onu ben sadece gngwc den önce gmlerin private bişr serverde drop oranını denediklerini sölüyorum birde sen yorum yapta bakalım

Yukarı Alt