Her zaman yaptığım gibi snow ctf için bir oyuna girdim fakat birde ne göreyim takımlar arası dengesizlik hat safhada :P Hemde bir GM oyunda...

Bu ilk oyuna girdiğim an :sfff:

İlk konuşmalar, ilk kaynaşmalar :P

GM tanışma faslını uzun tutmakta kararlı nese:

Veee derken birden netim kesilmesinmi sin: Bende biraz cesaret topladım kimse kımıldamıyorken gittim oturdum masasına :P

oops habersiz bakışmalar :oops:

Vee sonunda öğreniyorumki oda bizim gibi bir insanmış hemde zavallı :byes:

ps: benim frag ıma bakmayın bizim takımın güçsüzlüğü sayesinde arkadan geldi hepsi tutamıyorlar hiçbiryeri :popcorn:

Vee işte o beklenen an nese:

Zaten adamın Gm olmadıgı belli eleman oyunun kralı kendini kestirecek millete kendisiyle bir sorunu olması lazım. makara:

GM rütbeleri böyle ama ben eziğine rast gelmişim :P Bu arada kalitedende taviz vermiyor elinde m416 CQB vardı mercanery i görüyorsunuz zaten vs vs :popcorn:

yeaaaaaaa nese: Moruk 1 senedir oynamıyordum 2 aydır oynuyorum arada beraber yapalım bir ara

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Ahahahah noob 'un rütbeye bak hele :lol: Onu fazla vurmamak lazım bir süre sonra taktım mı hack diye banlıyorlar .. Çok prof oyuncular gitti öyle :P

valla millet vura vura bi hal etti sıkılmadıda çıkıyo ölüyo tekrar geliyo xD

ps: bende o rütbedeyim :P fakat şimdiye kadar oynasaydım general olmasamda colonel olurdum heralde :starving:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
royalstyle demiş ki:

ps: bende o rütbedeyim :P fakat şimdiye kadar oynasaydım general olmasamda colonel olurdum heralde :starving:
Len seninle aynı rütbede olsa nolacak adam oyunun açılışından beridir var rütbesine bak :lol:

PS : Şimdiye kadar oynasaydın da Colonel olamazdın :mrgreen:

os1

olduser
Toxicated demiş ki:
royalstyle demiş ki:

Len seninle aynı rütbede olsa nolacak adam oyunun açılışından beridir var rütbesine bak :lol:

PS : Şimdiye kadar oynasaydın da Colonel olamazdın :mrgreen:
Oyunun ilk teamlerindeniz biz.Devam etseydik buradaki birkaç kişiden daha iyi olurduk. :rolleyes1:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
İlk zamanlarında bende vardım ama hackerlar çok fazla muhabbetine bıraktım kaç sene önce ona devam etseydim bugun muhtemelen MUKQKQ ile kapışıyor olurdum :P

ahaha dün MuKQKQ la kapıştım ben :P çok durmadı çıktı :lol:

Ps:

Player: MuKQKQ
Enlist date: 04.02.2009

Player: Kimberlynn
Enlist date: 20.01.2009 :lol:

Gerçi o manyaklarla kıyaslamak ne kadar doğru bilinmez ama :P

os1

olduser
Toxicated demiş ki:
İlk zamanlarında bende vardım ama hackerlar çok fazla muhabbetine bıraktım kaç sene önce ona devam etseydim bugun muhtemelen MUKQKQ ile kapışıyor olurdum :P
Bizim oynadığımız zaman hack yoktu. :mrgreen: Eğer bizim zamanımızdan bahsediyorsan yalan yanlış söylentilere kulak asmışsın.

Yukarı Alt