Oyuna vatandaşlık numarası sistemi getirir , reşit olmayan kişilerin oyuna girip, diğer oyuncuları rahatsız etmesinin önüne geçerdim.

Absence

Xanthos demiş ki:
Oyuna vatandaşlık numarası sistemi getirir , reşit olmayan kişilerin oyuna girip, diğer oyuncuları rahatsız etmesinin önüne geçerdim.
Yine girerlerdi. Önü kapanmıyo boyle şeylerin

Absence

BowOfApollo demiş ki:
Çar Yapıp Satardım :roll: :santa: :detective:
Para lazım olmaski ozaman sen gunde sadece belli bir sure oyuna giriyorsun ve oyunculardan gelen mailleri okuyorsun sonrada salla başını al binlerce doları :D

silkle sahip olunabilinen itemlerin npc veya trce yöntemiyle paylaşabilmeyi önleyen bi sistem getirirdim

Absence

Valla aslında Bir grup kurmak sonra para toplayıp Joymaxla anlaşıp TurkeySro açmak lazım bi düşünsenize kurban bayramı eventi herkes deve fln kesio :D
Ramazanda pot yasak :D
23 nisan
19 mayıs
19 ekim eventleri
Ve full Türkçe bir oyun

Xanthos demiş ki:
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: en azından goldbotlardan kurtulurduk :(

Xanthos demiş ki:
ne yani ben 17 yaşındayım şimdi silkroad a giremicekmiyim saçma ben bu oyunda öle duup ururken birilerine küfür ettimi veya çocukça seyler yaptımı hatırlamıyorum !!! böle genelleme yapıcak olursak bütün insanların silkroad oynamamaları lazım hadi onu geç bir sürü 30 yaşında adamal var globalden anabacı bırakmayan başkasının adıyla char acıp arkadaşlarını kandıran çok insan var

kotakot demiş ki:
Valla aslında Bir grup kurmak sonra para toplayıp Joymaxla anlaşıp TurkeySro açmak lazım bi düşünsenize kurban bayramı eventi herkes deve fln kesio :D
Ramazanda pot yasak :D
23 nisan
19 mayıs
19 ekim eventleri
Ve full Türkçe bir oyun
xD

Meddah demiş ki:
GMler bu gibi şeyleri zaten yapamazlar, oyun etiğine aykırı.
Bu oyunun etiği nedir? Kime bağlıdır? Gm'ler kafalarına göre iş yapabilirler ve hiçkimse etik değil diyerek karşı çıkamaz ^^ Üstelik arkadaş güzel bi soru sormuş keşke cevap da verseydin
Şahsen ben GM olsam daha çok silk item çıkarırdım :P

Oyunda GoldBotlardan kurtulmak için gereken herşeyi yapardım

ben ilk önce item hırsızlıgına karsı itemi degerli olsun olmasın fark etmez
kişiye özel şifreli kilit sistemi kurardım soyulma riskini %5 e cekerdim
2 silk ile item kilitleme npc dahil satılamaz atılamaz

Yukarı Alt