2cxhovt.jpg

abj8lu.jpg

2z4xpvl.jpg

2ecq9li.jpg

atqibd.jpg

Ben bu işi sevdim bedava itemler :D silkler :P :P :P
Hack falan değilde adam imana gelmiş :mrgreen:
[GM]Burton Görevini Bırakmış ve isro oynamaya başlamış bilginize...

o zaman bu sun satma olayları burton dan çıkmış adminliği bırakmamışda atılmış olabilirmi ? :roll: :lol:

sremu değiL adamLar gLobaL atıyor ecsronun forumunda NuKeLer adLı oyuncunun gerçekten gm oLduğunu beLirtmişLer.

XanJouLo

Öğretiyorum
Leo Kenzo demiş ki:
FaTaLTraGeDy demiş ki:
Yav o mavi premium kartları nedir?
Yakında normal sroda görebileceğin bir premium çeşidi...
Normal sro da çıkacağını sanmıyorum. O premium ksro, jsro, csro vs. gibi tek bir ülkenin oynadığı silkroad serverlarına ait tek premium. Özellikleri arasında oyuna istediğin zaman tek tıkla girmek yok. iSro dakilerden fazlası ise her 24 saatte bir, 3 Instant return, 1 100% ressurrection, 3 reverse scrool vermesi.

XanJouLo demiş ki:
Leo Kenzo demiş ki:
FaTaLTraGeDy demiş ki:
Yav o mavi premium kartları nedir?
Yakında normal sroda görebileceğin bir premium çeşidi...
Normal sro da çıkacağını sanmıyorum. O premium ksro, jsro, csro vs. gibi tek bir ülkenin oynadığı silkroad serverlarına ait tek premium. Özellikleri arasında oyuna istediğin zaman tek tıkla girmek yok. iSro dakilerden fazlası ise her 24 saatte bir, 3 Instant return, 1 100% ressurrection, 3 reverse scrool vermesi.
Para lazım olunca çıkar :thumbsup:

XanJouLo

Öğretiyorum
Ayrıca NukeLer ve Burton sahte GM lerdir. Oyunda gerçek parayla 9d sun +9 satışları başlatmışlar ve GM bulduklarını siliyor.. Olan gerçek para verip 9d sun alanlara oluyor.

Yukarı Alt