Elin günün itemleriyle pvp yapan adamı burda oyun biliyor diyerek savunan arkadaşlar var. yerden kaldırmaz vb yorumlar yapmayın, bilmediğiniz çok şey var.
nova+9 crossbow , nova +7 dagger, nova+6 kalkan, nova aksesuarlar... Hepsi başkasından alınıp pvp yapıldı.

Kemalist Arkasından İzliyorum Onun yaptıklarını ya
extraloob demiş ki:
tospa işte birsine verseydi muhteşem bir video yapılırdı global yapardık neyse glavie salıdan sonra iyice modifiye olacak en kral videoyu kendim çekerim modifiye edirim yayınlarız bu zati rezillik failed silahla ancak 10-0 olur dün yaptık 2-1 yenildim 30-40k crt atmaya başladım glavie +7 oldumu yerden kaldırmam kylaria'yı 8)
abi video daha editlemedim editleyecem 10 round hepsi war teker teker effect katçam sabır azcik :twisted: :lol:

B7B

rank8
extra beklediğim kadar iyi değilmiş harbiden çok erken skilleri kullanmış , adam stun yediğinde 106 dönmesini kullanmış , iyi bir yönetici olabilirsin ama asla iyi bir player değilsin

FUGlTlVE demiş ki:
extraloob demiş ki:
1) dagger ile ilk defa pvp yaptım ve shield kullanılması gerektğini anladım bu bağlamda shield aldım.
2) glavie ama + yok blue yok tüm herşeyi failed durumdayken pvp yaptım.
3) aynı adamla dün yaptık 2-1 kazandı glavie +5 ve fb yaptım kısacası +9glavie ile 2 tıkta yerim.
4) extra güçsüz extra skill kullanamıyor diyenler gelsinler 110 charlarıyla pvp yapalım görelim kuzularım buradan sallamak güzelde sizler harbiden bilmiyorsunuz bu oyunu yaa kuzum koca glaviede 3 skill var sen diyorsun ki ne dediğinizi bilmiyorsunuz zati 3 skill var adam yattı yattı yatmadı uzar gider makara:

kylaria ile pvp maçlarımız devam edecek 8)
1)110 lvle kadar daggerla ilk defa pvp yapıyorsan ve yapmadığın haldede kalkan takmasını bilmiyorsan diyecek sözüm yok.
2)yapmasaydın
3)adamın seti düz olmasına rağmen hala daha seni kesiyorsa ne durumdasın bilemem.
4)glaivede 3 skill yoktur dileyen en üst sırayı da açar seri seri 3 vuruş yapıyor 2 si crt geldimi olay biter..dull atan seriyi de kullanmaman ayrıca bir saçmalık 80 skill stununuda fazla kullanmıyorsun yani o 3 skillle sen warrioru nasıl keseceksin ben anlamadım. summer7:

:thumbsup:

Gramen demiş ki:
extra beklediğim kadar iyi değilmiş harbiden çok erken skilleri kullanmış , adam stun yediğinde 106 dönmesini kullanmış , iyi bir yönetici olabilirsin ama asla iyi bir player değilsin
daha iyisini yapabiliyorsan yap bro :coffee:

Gramen demiş ki:

:thumbsup:

FUGlTlVE demiş ki:
extraloob demiş ki:
1) dagger ile ilk defa pvp yaptım ve shield kullanılması gerektğini anladım bu bağlamda shield aldım.
3) aynı adamla dün yaptık 2-1 kazandı glavie +5 ve fb yaptım kısacası +9glavie ile 2 tıkta yerim.
4) extra güçsüz extra skill kullanamıyor diyenler gelsinler 110 charlarıyla pvp yapalım görelim kuzularım buradan sallamak güzelde sizler harbiden bilmiyorsunuz bu oyunu yaa kuzum koca glaviede 3 skill var sen diyorsun ki ne dediğinizi bilmiyorsunuz zati 3 skill var adam yattı yattı yatmadı uzar gider makara:

1)110 lvle kadar daggerla ilk defa pvp yapıyorsan ve yapmadığın haldede kalkan takmasını bilmiyorsan diyecek sözüm yok.
2)yapmasaydın
3)adamın seti düz olmasına rağmen hala daha seni kesiyorsa ne durumdasın bilemem.
4)glaivede 3 skill yoktur dileyen en üst sırayı da açar seri seri 3 vuruş yapıyor 2 si crt geldimi olay biter..dull atan seriyi de kullanmaman ayrıca bir saçmalık 80 skill stununuda fazla kullanmıyorsun yani o 3 skillle sen warrioru nasıl keseceksin ben anlamadım. summer7:
sana 1 cevap verem holy speel varken dull ve zehirler tutmaz git bi oyunu öğren yada eu karakterler üstünde daha cok araştırma yap hadi el salla

Rapidasasdas

Keşfediyorum
Burdan cikan sonuc extraloob bu chardan hic anlamiyormus:d
ne gerek var sürekli dönmeye?:d
arka arkay sürekli stun skillerini kullanacaksin, 2 tane saglam crt vurmadan dönmek bosadir. Döndüntek sonra adami öldüremezsen adam zaten sen tekrar atak yapana kadar canini doldurur.
Dönme skilini öldürücü skill olarka kullanacaksin.

Rapidasasdas

Keşfediyorum
Adam seni yere yatirdigi zaman, kalkerken direk dönme skilini vuracaksin.
Cünkü adam yerden senin kalktiginda daggerin en güclü vurusu olan vurusunu yapiyor senin dönme skilin ondan daha hizli oldugu icin ve geri ittirdigi icin, onun o atagini kesecektir.

xbow dagger karakterini düzgün kullanmayı bilmiyor düzgün kullansa 1 el o kadar uzun sürmez bile çok panik yapıyor:)

euro charlar yaramaz exl silahı ozaman iyi olsa alırdı bide dönmeyi çok kullanmış ama yinede güzel 2 tarafa tebrikler

Takımı
Galatasaray
daggerin yiyemiceği tek char blade herhalde :) glavie mag. defance ve hp avantajı var ama blade hatırı sayılır hp shield + shield buff ile dagger a ölmez.

extraloob demiş ki:

Geçen öğrendin.
Sc lerın hepsını actın Yıne yendım:=)

Xanthos demiş ki:
Elin günün itemleriyle pvp yapan adamı burda oyun biliyor diyerek savunan arkadaşlar var. yerden kaldırmaz vb yorumlar yapmayın, bilmediğiniz çok şey var.
nova+9 crossbow , nova +7 dagger, nova+6 kalkan, nova aksesuarlar... Hepsi başkasından alınıp pvp yapıldı.
hahahahaa.
Ozman elimde +9 xbow yoktu.
Dagger +7 yoktu.
Nowa kalkanım bana ait.
setim normal setti.
Acclarım normaldi.
Sen bılmeden yorum yapmaaa bence.. Rezil olan sen olursun.
Pwp de olan arkadaslar ıtemlerımı gorduleR.

SunLight demiş ki:
xbow dagger karakterini düzgün kullanmayı bilmiyor düzgün kullansa 1 el o kadar uzun sürmez bile çok panik yapıyor:)
Düzgün kullanamıyorum dogru dıyorsun.
bende ilk pwp mı Extraloob la yaptım.
Bu zmana kadar ne unıg ne pwp dusundum hep exp sp kastım.
Lütfen bılıncsız yorumlar atmayın.

glavie de blueler max olsaset full pro +9 olsa elindekide +10 olsa dagger ı yer ama fazla dönme kullamışsın abi 2 sağlam crit ve dönme yapsan biterdi.çok abartmayın ch glavie sağlam chardır

edit:dagger sağlam charmış :buddha:

Yukarı Alt