Cidden söylüyorum, son zamanlarda dinlediğim en iyi şarkı. Tuff'tan bu kadarını beklemezdim. Kört'ün resmen içine etmiş, adamlar yea :headbang: :headbang:

Bu arada liriğe bakıp ismi geçen tüm grupları dinlemenizi keisnlikle öneriyorum. :beer: Zaten içerideki gruplar hakkında biraz bilginiz varsa şarkının inceliğini rahatlıkla anlarsınız.

Ayrıca arada nefret ettiğim floyda da laf geçirmişler :mrgreen: :mrgreen:

Yeah, I saw your grunge band, staring at your shoes on stage, wearing that dirty flannel shirt,
when you gonna learn dirtball, you just can't f**k with Twisted Sister.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
TanerUNER demiş ki:
Evet, şarkı çok isyan öğesi içeriyor. Belki biliyorsundur ama ben bilmeyen arkadaşlar için de anlatayım.

Glam rock 70 ve 90lar arası dünyanın vazgeçilmez tarzıydı ve ne heavy metal ne hard rock(ne kadar türevi de olsa) ne de pop onu geçebildi çünkü MTV sürekli bunları yayımlıyordu. Ancak 80lerin sonunda MTV bu türden istediği parayı kazanmış olacak ki artık Grunge'a geçiş yaptı ve ortaya aptal sapan gruplar çıktı işte. Kurt öldükten sonra sanırım yazmış Tuff bu şarkıyı. Zaten hippiler için de Amerika'nın apaçileri lafını kullanabiliriz. Tabi ki hippi deyince aklınıza İstiklal'deki mallar gelmesin.

Öyle yani keşke benim de böyle saçım olsa :mrgreen:

Yukarı Alt