GKFC'nin sahibini belirleyin

• ARK0 ve takımı

Votes: 4 25,0%
  • Polgara ve takımı

Votes: 12 75,0%

• Total voters
    16
Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Majestic demiş ki:
Siz orayı ele geçirmiş değil oranın çalışanları oluyorsunuz canlarım.Bknz. extraloob.com^^ Siz çalışıyorsunuz ama patron extraloob.Orada da gene siz çalışıyorsunuz ama patron Majestic.^^
Söze gerek yok geçmiş sayfaları karıştırın esas gece kuşu kimmiş görün.^^
:curtain:
Bu ne ego tatminidir niye eziyosunuz bu adamı bu kadar :D

Majestic demiş ki:
Polgara demiş ki:
Polgara demiş ki:
Majestic anlaşalım
Kârın 75%'i bizim. Karşılığında güvenlik , elektrik , su , telefon , adrese teslim motorlu elemanları , bu motorların benzin paraları , motoru kullanan elemanların maaşları , temizlikçi paraları ve kira bizden.
25% net kâr da senin :wink1:
+ Mekanı 2 kat yaptık , güvenlik sistemi getirdik , temizlik ve kaliteyi arttırıp yeni ürünler ithal ettik. Bahçe ve teras yaparak alanımızı genişlettik. Oyun salonu yaptık.
Bi havuz eksik :mrgreen:
Hala cık.Kârın %99'u benimdir. 8) Geriye kalan %1'lik kısmıda adil bir şekilde aranızda bölüşün bu iyiliğimide unutmayın.Türk Telekom özelleşir ama GKFC asla. :sfff:
Kabul yahu :santa:
Buranın şimdiki 1% kârı zaten 1 hafta öncesinin 220%si ediyor :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Her halükarda kazanç bizim.com 8)
Ps: İşletir paramızı alır gideriz.biz :D

Benim oyumu kime verdiğimi söylememe bile gerek yok sanırım...
Ama tarafsız bakarsak bile, oyun salonu harika gözüküyor... :lol:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
ARK0 demiş ki:
Majestic demiş ki:
Seni çıraklıktan kovuyorum Arko.:DPatrona karşı isyan he?Pol seni işe aldım hayırlı uğurlu olsun.^^
pol'un gazına gelmiyelim lütfen pol sende sus biraz :D

Not:gidersem benim gibi çırağı zor bulursun sonra dön desende dönmem başka club'ler kapabilir :P
Sen çıraksın; Pol ortak 8)
Bu gece yaşadıklarımdan sonra böye konuşmaya başladım kusura bakmayın :P

Journalist

Aileden
Majestic demiş ki:
Polgara demiş ki:
Majestic demiş ki:
Seni çıraklıktan kovuyorum Arko.:DPatrona karşı isyan he?Pol seni işe aldım hayırlı uğurlu olsun.^^
:coffee: Zam isterim :mrgreen:
Kök al. :mrgreen:
ARK0 demiş ki:
Majestic demiş ki:

Not:gidersem benim gibi çırağı zor bulursun sonra dön desende dönmem başka club'ler kapabilir :P
Pol para istiyor vazgeçtim ARK0'cum gel.Maaşına yüzde 0,01 zam yaptım değerimi bil. :lol:
allah böyle patronu herkese nasip eder inşallah maaşıma ben istemeden %0,01 zam yaptı süpersin :muck: :kalp: :mrgreen:

Majestic demiş ki:
Polgara demiş ki:
Majestic demiş ki:
:coffee: Zam isterim :mrgreen:
Kök al. :mrgreen:
ARK0 demiş ki:
Majestic demiş ki:

Pol para istiyor vazgeçtim ARK0'cum gel.Maaşına yüzde 0,01 zam yaptım değerimi bil. :lol:
Valla ben parayı buldum nasılsa :coffee:
İşi hobi olarak yapıyor eğleniyordum. Üstelik sana da kâr sağladım :detective:
Neyse oylama bitsin , ben yine bu arkadaşımız işsiz kalmasın çoluğuna çocuğuna ekmek parası götürsün diye çekilirim :uyku:

Majestic demiş ki:
Yüreğimden darbe aldım şimdi.Poluda işe alıyor ve Ark0'nun maaşıyla aynı ücrette işe başlamasını sağlıyor hayırlı olsun diyorum.:D Artık ortak oldunuz.^^
Yok yok ben çeker giderim :coffee:
Maaşla çalışacak adam değilim.com
Yaptığım tüm harcamaları da http://www.extraloob.com adresi adına Gece Kuşları Fun Club'a bağışlıyorum. Hayrını görün :coffee:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt