GKFC , yani halk dilinde ; Gece Kuşları Fun Clup , tarafımca ele geçirilmiş bulunmaktadır.

Eski yetkili ARK0'nun Deneme Mod olmasının ardından , clup başkaları tarafından açılıp kapanmaya , saatinden sarkmaya başladı. Durumu kendisine bildirdiğimizde ise hiçbir düzenlemeye yanaşmadı. 1-2 gövde gösterisiyle göz dağı vermemize rağmen , tutarsızlığını devam ettirmesinin ardından operasyona start verdik.

Wax Whine ile 11 Aralık 2008 , saat 00:30 sıralarında savaş baltamızı kaldırıp var gücümüzle içinde bulunduğumuz GKFC'ı savunduk.

ARK0'ya ittifak olarak katılan Quensis , SeppuKu'ya karşı Wax Whine , Polgara ve(bazen kotakot , bazen just_life) takımıyla karşılık verdik.
ARK0'nun attack takımı ;
25qyc9e.jpg

Polgara'nın defance takımı ;
- Resim Silinmiş.

Zaten önde götürdüğümüz mücadeleyi ,
BlackRain'in 25 milyon Türk Askeri'ni savaş alanına sokmasıyla sonlandırdık
Sonuç olarak , hiçbir takım Mehmetçiğe silah doğrultamayacağından olayı noktaladık. İçeride kalan bizler (Wax Whine & Polgara) GKFC'nin yeni sahipleri konumuna yerleştik.
Peki Neden?
Nedeni tabii ki siz değerli üyelerimiz. Sizlere daha hızlı , daha kaliteli ve daha ucuz hizmet sunmaya and içtik abartı oldu sanki hehe

Yeni logolarımız ve mekanımız ile sizlerin hizmetindeyiz 8)

Genişletilmiş iç mekanımız

Yeni , kaliteli , ithal içkilerimiz
bestwalkerspointbar07_story1.jpg

Depomuzdaki yedek içkiler
40ozcollection01.jpg

Üst kat oyun salonumuz

Güvenlik görevlilerimiz

Ve genel görüş
van-dyke.jpg

2 katlı yepyeni club'ımıza hepiniz davetlisiniz
* Giriş ücreti yok
* Extraloob üyelerine özel indirimler
* Yarışmalar , oyunlar
* Hiç tadmadığınız kokteyller
Ve çok daha fazlasıyla

Hizmetinizdeyiz

:mrgreen:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Başlıkta verilen tüm resimler alıntıdır. Başlık tamamen şaka mahiyetinde olup sanal ortamda düzenlenmiş tatlı bir çekişmedir. ARK0'ya , Quensis'e , Wax Whine'a ve adı geçmeyen ama neşemize ortak olan herkese çok çok teşekkür ederim.
Gece 00:00'da açılıp sabah 6:00'da kapanan GKFC'a sizde uğrayın , konuşalım , tartışalım , gülüp eğlenelim.
Okuduğunuz için hepinize teşekkür ederim. İyi forumlar

Saygılarımla

işsizim saat 24.00 dan sonra başlar benim net hayatım sabah 08.00 da son bulur asgari maaş a razıyım :D

PhaetoN demiş ki:
işsizim saat 24.00 dan sonra başlar benim net hayatım sabah 08.00 da son bulur asgari maaş a razıyım :D
Hehehehehe :mrgreen: Kesinlikle birilerine ihtiyacımız var bu konuda ama önce kanıtlaman lazım kendini. Servis hızıdır , müşteri memnuniyetidir falan :P Bir iki gün idare ederix WW ile sonra konuşur birini atarız bara. Patron barmenlik yapar mı yahu :P

Edit for extraloob 8)
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Polgara demiş ki:
PhaetoN demiş ki:
Hehehehehe :mrgreen: Kesinlikle birilerine ihtiyacımız var bu konuda ama önce kanıtlaman lazım kendini. Servis hızıdır , müşteri memnuniyetidir falan :P Bir iki gün idare ederix WW ile sonra konuşur birini atarız bara. Patron barmenlik yapar mı yahu :P
Barmenlik bana göre değil zaten ben şöyle giriş çıkış kontrolü yapsam kapıda :D

PhaetoN demiş ki:
Polgara demiş ki:
PhaetoN demiş ki:
Barmenlik bana göre değil zaten ben şöyle giriş çıkış kontrolü yapsam kapıda :D
Bakarız :P

ARK0 demiş ki:
güzel bir geceydi herkesi GKFC'ye bekleriz.

emeği geçen geçmeyen herkese teşekkürler.

güvenlik görevlileri çok ciciymiş :lol:
Ben her gece içkileri aşırıyordum ya hani :D Bunları benden önce koysaydın olmazdı böyle şeyler. Senden çalıp sattığım içkilerin parasıyla yaptım tüm yenilikleri :P :mrgreen:

Windy

ARK0 demiş ki:

kimin ekibi :headbang:

Ps:güzel ve komik bir topic olmuş,bencede gece kuşları fun club düzenlenmeli, böyle çok güzel şeyler çıkıyor ortaya :thumbsup:

WindTalker demiş ki:
ARK0 demiş ki:

kimin ekibi :headbang:

Ps:güzel ve komik bir topic olmuş,bencede gece kuşları fun club düzenlenmeli, böyle çok güzel şeyler çıkıyor ortaya :thumbsup:
En eğlenceli , en yaratıcı , en hareketli site ; http://www.extraloob.com 8)
Başka bir arzunuz? 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ulen 1-2 gün nete gelemedik neler olmuş ne operasyonlar yapılmış GKFC'a baskın düzenlenmiş o kadar dedim arko'ya çok sallıyorsun longshille yaşayanları gelemez böyle düzensiz saatlere :P

güzel güzel action'a devam :D

Halbuki Ben Godzillayı da getirmiştim ama İşin İçine Türk Askeri Girince Kaldık. Biz Verdiğimiz Gibi Geri Almasını da biliriz meraklanma Pol :twisted: :mrgreen:

Ps:Türk Askerini Karıştırmak Yok Ama. :mrgreen:

Yukarı Alt