Herkese merhaba arkadaşlar çoğu silkroad private serverlerinin reklamlarını gördükçe, gözlerimin
kanaması üzerine sizlere kendinize nasıl gifli banner yapılır bunu göstereceğim.

Adım 1-) İlk önce 720x90 boyutunda yeni bir RGB renkli sayfa açıyoruz.

Adım 2-)

Yukarıda bulunan menülerden
bölümünden "Zaman Çizelgesi" bölümüne tıklıyoruz.

Adım 3-) 1.Video Zaman Çizelgesi Oluştur'a tıklayın.
2. Kare kare alan editlemesi yapacağımız için ◘◘◘ olan yere tıklayın.

Adım 4-) Logomuzu ve internetten bulduğumuz resimleri düzenli bir şekilde çalışma alanımıza ekliyoruz.
örnk çalışma dosyalarımız;

Adım 5-) Şimdi server özelliklerini her sayfaya ekleyerek gifimizi oluşturmaya geldi.
örnk yazılarımız;
• 80 Cap Oldschool // • Jangan Fortess // • Zorlu Emek Server //• www.extraloob.com

Şimdi çalışma alanımıza eklediğimiz resimleri kare kare gife dökeceğimiz için ikinci sayfamızı oluşturuyoruz.

Her yeni bir sayfaya 0,5 saniye geçiş değeri veriyoruz ve özelliklerimiz yazmaya başlıyoruz.

şimdi site linkimizi açılan/kapanan bir şekilde göstereceğimiz için saniye
değerini 0,2'ye düşürüyoruz (kırmızı alan) ve bir kareyede boş linksiz tasarımı yapıyoruz.

Adım 6-) Sırada yaptığımız çalışmayı kaydetmeye geldi.
bölümünden
" Web için kaydet " diyoruz.
Gelen pencerede "Kaydet" diyip projemizi bitiriyoruz.

ve yaptığımız çalışma;

Saygılarımla :saygilar:
heRanarchy & extraloob.com

Takımı
Galatasaray
Bunu yapmak da zaman alan birşey bu özeni gösterdiğiniz için forumun kalitesini bir üst seviyede olduğunu gösterdiğiniz için çok teşekkürler.
Bilmeyen arkadaşlar için çok yararlı olacak bir emek paylaşımı.

@Brahim usta nedense 500-600tl sunucu&edit parası verenler, reklam/facebook vb. grafikler işlerine gelince 70-80tlyi çok gördüğü için paylaştım..5-10tl beklentiyle beklemesinler kendileri yapsınlarda uğraştırmasın bizleri.
paintle gif yapan 2 servere pm attım ve dönüşleri;

server ismi vermicem1. server;

server ismi vermicem 2.server;

@sarkolata :lol:

@Coded By Promaker :muck:

@Brahim usta nedense 500-600tl sunucu&edit parası verenler, reklam/facebook vb. grafikler işlerine gelince 70-80tlyi çok gördüğü için paylaştım..5-10tl beklentiyle beklemesinler kendileri yapsınlarda uğraştırmasın bizleri.
paintle gif yapan 2 servere pm attım ve dönüşleri;

server ismi vermicem1. server;

server ismi vermicem 2.server;

@sarkolata :lol:

@Coded By Promaker :muck:
Bırak hacom arkadaşı yapsın makara:

Takımı
Galatasaray
Mükemmel olmuş gerçekten,eline sağlık umarım bazı server sahipleri bu konudan ders alır.

Başlıktaki Gifli Silkroad Bannerinizi Kendiniz Yapın diye buraya kadar olan kısmını gördüm dedim galiba atar yapıyor Bizi uğraştırmayın diye :thumbsup:

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Çok güzel eline sağlık :beer: Sözüm size eeey private serverlar inşallah artık daha güzel reklamlar görürüz :D

@CezaAlp yüzünü hiç görmedim ama şuanki avatar daha çok sana hitap ediyor gibi içime doğuyor

Takımı
Seçiniz...
SEN NASIL Bİ KRALSIN REİZ? PARTİ KUR OY VERELİM *MK. :headbang:

Cidden şu forumu en tepesindekine bi banner yap hayrınada değiştirelim, sürpriz olur çocuğa :D

Emeğine sağlık, bilmeyenler için efsane ve mükemmel ötesi, yağla, balla, ekmeğe sür ye şeklinde bi paylaşım.
Yaptığın bannerde bir çoğundan efsane olmuş. summer6:

Takımı
Seçiniz...
Bari .net yada photoscape kullansınlar. Bg koysunlar, bu nedu yaa. cool2:

Delidoktor

CalypsOo
Goz zevki oldukca basarili anlatim yeterince aciklayici merak ettigim kisim exl mxg gibi forumlarin gif kb limiti gozetildigi icinmi efektsiz yaptin
Edit: konuda gorsel hizmete deger verilmediginden bahsedilmis piyasa bu durumdayken cok normal buluyorum kimse gorsellik hadi ona biraz bakiyorlar ama ince detaya inen olmuyor

@Delidoktor bu eğitim konusu olduğu için ben işin yapılış kısmını anlattım, ince detaylarına/efekt vermeme olayım kesinlikle kb olayı değil. Zamanında bizler ne saçma tasarım videoları izleyip birşeyler başardık insanlarda birşeyleri başarsın,hazırcı olmasın.

Yukarı Alt