Jigsaw

Aileden
Rehberi hazırlamak için ekran çözünürlüğümü bile düşürdüm kıymetini bilin.

-Resim Silinmiş.

Öncelikle sildiğinizi dosyaların bilgisayarınızdan tamamen gitmediğini fark etmişsinizdir. Bu dosyalar geri dönüşüm kutusunda depolanır. Yani yanlışlıkla silince vs. geri alabilmeniz için. Geri dönüşüm kutusu doluysa resmi 1. resimdeki gibi gözükür. Yani içinde çöp vardır. Çöp herhangi bir şey olabilir. Yani kağıt çiklet çöpü kola kutusu içinde önemli olan çöp olmasıdır gerisi bizi enterese etmez.

Şimdi çöpü boşaltmaya gelelim. Bu çöp kutumuza fare (mouse)'mizin sağ yani solun yanındaki doğu tarafındaki tuşuna basıyoruz. Mouseu ters tutarsak sağ tuşunun sol ile değişeceği bir gerçek. Mouse elinize ergonomik oturduğunda serçe parmağınızın bulunduğu tarafa bir kere tıklayın. Resimdeki gibi bir menü açılacaktır. Bu menüden "Geri dönüşüm kutusu'nu boşalt" seçeneğini seçiniz. Bunu seçmek için mouseun herhangi bir tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

-Resim Silinmiş.

Seçtikten sonra karşınıza şekildeki gibi bir pencere çıkacaktır. Pencereden kastım şu Windows penceresi bu gri kutucuklar falan. Yani ortada çıkan şu kutucuk. Ordan Evet seçeneğini tıklayınız sol veya sağ tuşla. Pufff dosyalarınız kalıcı olarak silindi. Diskinizde daha çok yer açıldı.

-Resim Silinmiş.

Gördüğünüz gibi de kutu boş ve pırıl pırıl. Artık dosyalarınızdan kalıcı olarak nasıl kurtulacağınızı biliyorsunuz.

Jigsaw
The Playboy

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Morwena

Buralıyım
Ehauahau bak bide benimle Konusuyor Ünlü Oldum Razz

cem olum cıldırdınmı baba bu ne :lolmuch: sabıtlenmıs bıde yuhunuz :lolmuch: hmm

gınede bılmeyen olmaz ama olsun mantıklı dusun sıteye gıren herkes gerı donusum bosaltmayı bılır extrabeer

Morwena

Buralıyım
Cem ben Rezillik diyorum başka bişey demiyorum Topicten kaçıyorum Razz

Jigsaw

Aileden
ShiZE demiş ki:
cem olum cıldırdınmı baba bu ne :lolmuch: sabıtlenmıs bıde yuhunuz :lolmuch: hmm

gınede bılmeyen olmaz ama olsun mantıklı dusun sıteye gıren herkes gerı donusum bosaltmayı bılır extrabeer
Siteye girmeyle geri dönüşüm kutusunu boşaltmanın bağlantısını çözemedim ben neyse..

hmm cem bı sn sımdı ben bısey hazılıyorum anlıcan:DDD

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ellerine sağlık bir bilgisayar bölümü bize şart zati ne nasıl yapılır diye ileride bunlar komple kaybolur gider buralardan altlarda kalır çok tatlı mini bir çalışma olmuş Cool

bannedddd

Buralıyım
''Başlat'tan Paint'e nasıl girilir?''
Bununla ilgili bir rehber istiyorum lütfen. Hehueuha. :mrgreen:

Neyse şaka bir yana sağol bilmeyenlerin işine yarar diyeceğim de herkes biliyordur. Yani forum nedir biliyorlarsa onu hayli hayli bilirler. :mrgreen:

A

Anonymous

Guest
SunShine demiş ki:
''Başlat'tan Paint'e nasıl girilir?''
Bununla ilgili bir rehber istiyorum lütfen. Hehueuha. :mrgreen:

Neyse şaka bir yana sağol bilmeyenlerin işine yarar diyeceğim de herkes biliyordur. Yani forum nedir biliyorlarsa onu hayli hayli bilirler. :mrgreen:
+1

A

Anonymous

Guest
emin olun bunu bi mod yerine normal bi kullanıcı üye açsaydı msjları yazanların çoğu bu ne saçmalık gereksiz kilit yazardı.

Yukarı Alt