Wicked

Game Designer

header.png

Bildiğiniz gibi extraloob.com 2007 yılından bu yana bir çok logoya imza atmıştır, bunların çoğu da arşivlerden çeşitli sebeplerle kaybedilmiştir.
Ben de logoların efsane olması için google thumb arşivinden çekip çıkardım ancak thumb arşivinde şuan ki logolara tıklandığında
orjinal linklerine ulaşamıyorsunuz sebebi ise çok açık; imageshack, tinypic gibi sözünün eri olamayan onlarca resim upload sitelerinin kapanması veya yenilenmesidir.

Logoları tekrardan tasarlayıp ölümsüzleştirmek istedim. Ancak belirtmek isterim tekrardan tasarlanan logolar temsilidir orjinallerin thumb görütülerini en altta bulabilirsiniz.

Not: Hatırladıklarınızı (Tarih yıl tasarlayan ..vs..) yazarsanız çok çok faydalı olur

Logoların Listesi ve Tasarımcıları;

@Jigsaw

@İlkercindik

@İlkercindik

@İlkercindik

@İlkercindik

@İlkercindik

@İlkercindik

@İlkercindik

@İlkercindik

@İlkercindik

@İlkercindik

@İlkercindik

@İlkercindik

@Wicked

@İlkercindik

@Wicked

@Wicked

@Wicked

@Wicked

@ArtFlex

@ArtFlex

@ArtFlex

@ArtFlex

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
ahh eskiler ahh :cry:

Ps:Logolar çok güzel olmuş hele NoWayOut başka güzel :thumbsup:

Takımı
Besiktas
Düşünce cidden çok iyi olmuş sitede olması gereken bir konuydu bence eline sağlık

Avasin

Şu an kullanılan sözlük yazarı rütbe banneri çok hoşuma gitti. Zaten karizmatik olan rütbeye bi ton karizma daha yüklenmiş. Yalnız managerler için olanı yine noob kalmış; her sene olduğu gibi :mrgreen:

Takımı
Besiktas
Eline sağlık hacım, gerçekten sen sussan sanatın konuşur derecede :)

Takımı
Besiktas
Bu mesaj Avasin rumuzlu uyeden alinti yapildi
Avasin demiş ki:
Şu an kullanılan sözlük yazarı rütbe banneri çok hoşuma gitti. Zaten karizmatik olan rütbeye bi ton karizma daha yüklenmiş. Yalnız managerler için olanı yine noob kalmış; her sene olduğu gibi :mrgreen:
Üstüme gelindiğini hissediyorum :mrgreen:

Yukarı Alt