Kardeşim gibi sevdiğim ve benim için gerçekten değeri yüksek olan sitemizdeki yeni moderatör adayı "TheDeep" arkadaşımızın odasında sobanın patlaması sonucu yüzünde ve vücudunun bazı yerlerinden yaralanmıştır..

Burdan benim için gerçekten değerli olan Semih kardeşime geçmiş olsun dileklerimi sunuarım... :cry: :cry: :cry:

006.jpg

:muck: :kalp: :muck: Tekrar Geçmiş Olsun Kardeşim :muck: :kalp: :muck:

Görüntülenme 16
Cevap 3

Böyle bir durumda bile bakıp geçenlere ayar oluyorum, eminmiler acaba yarın bir gün bu duruma kendileri düşmeyecekleri :coffee:

Böyle anlarda birbirimize sıkıca sarılmalıyz ki extraloob ailesinin herkes ne kadar büyük olduğunu görsün. Ama . . .

Ooooooo abi o nedir yahu hiç olur mu öyle şey :( Off çok üzüldüm cidden ya şu sobalar yıllardır insanların hayatını tehlikeye atıyor ah şu hayat keşke biraz adil davransa bize. Hiçbirimizin canı yanmazdı eminim.
En kısa sürede aramıza dönmesini diliyorum umarım hiçbir yerinde kalıcı bir iz ya da yara kalmaz acil şifalar diliyorum kardeşime

Extacy demiş ki:
Görüntülenme 16
Cevap 3

Böyle bir durumda bile bakıp geçenlere ayar oluyorum, eminmiler acaba yarın bir gün bu duruma kendileri düşmeyecekleri :coffee:

Böyle anlarda birbirimize sıkıca sarılmalıyz ki extraloob ailesinin herkes ne kadar büyük olduğunu görsün. Ama . . .
Çok haklısın geçmiş olsun,Allah acil şifalar versin

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
omg

çok geçmiş olsun hayırdır kuzum nasıl oldu bu olay aman diyorum çok dikkatli olalım umarım kalıcı bir yara yoktur.

Saolasın abi ucuz atlttım bütün arkdaşlara teşekkür ederim
Sadece kulağımdan ve ayağımdan yaralandım
Tekrar saolun arkdaşlar Hepinizi Çok seviyorum :kalp:

TheDeeP demiş ki:
Saolasın abi ucuz atlttım bütün arkdaşlara teşekkür ederim
Sadece kulağımdan ve ayağımdan yaralandım
Tekrar saolun arkdaşlar Hepinizi Çok seviyorum :kalp:
kardeşim senin cnn sağolsun yeter duyduğumda şoke oldum adeta, neyse cana değilde mala gelsin buna şükür :oops:

aramıza hoşgeldin tekrardan :muck: :kalp: :muck:

Yukarı Alt