Forumdan "RollsRoyce" (Feridun) başından geçen ve tam olarak bilmediğim bir olay sonucu bıçaklanmıştır. Sağlık durumu şuan için iyi. Yinede başından geçen bu üzücü olay için geçmiş olsun dileklerimizi extraloob forumu adına iletiyorum..

oww tüylerim diken diken oldu yahu. Nedir olay merak ettim şimdi umarım en kısa sürede iyileşir ve aramıza geri döner. Birde olayı onun ağzından dinleriz :|

Bişeyi yok, ayakta fakat yürümekte zorlanıyormuş. 1-2 gün içerisinde foruma uğrar.

nasıl bi rezillik bu yahu ? allah muhafaza kötü bir yerine gelse bıçaklayan kişi bunun vebalini ödeyebilir mi ? insan canına kastetmek bu kadar kolay olmamalı..tekrar geçmiş olsun.

geçmiş olsun

belaltı kasık ve dizkapağı çok tehlikeli yerler onun dışında çabuk iyileşir

Herkese teşekkür ederim Allah'a şükür yine sizlerle burada görüşebiliyorum.Fazla önemli birşey yok.Biri bacaktan girdi sadece yürümekte zorlanıyorım ama insl geçer.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
RollsRoyce demiş ki:
Herkese teşekkür ederim Allah'a şükür yine sizlerle burada görüşebiliyorum.Fazla önemli birşey yok.Biri bacaktan girdi sadece yürümekte zorlanıyorım ama insl geçer.
Umarım çabuk iyileşir.

Tarantella demiş ki:
nasıl bi rezillik bu yahu ? allah muhafaza kötü bir yerine gelse bıçaklayan kişi bunun vebalini ödeyebilir mi ? insan canına kastetmek bu kadar kolay olmamalı..tekrar geçmiş olsun.
Birini cebindeki 5 lira yüzünden öldüren gördükten sonra artık hiçbirşeye şaşırmıyorum, şaşıramıyorum.. :coffee:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Lithium demiş ki:
Tarantella demiş ki:
Birini cebindeki 5 lira yüzünden öldüren gördükten sonra artık hiçbirşeye şaşırmıyorum, şaşıramıyorum.. :coffee:
Benim kolumdaki saati almak için bana bıçak çektiler hacım. Ne haldeyiz şu işe bak :?

Yukarı Alt