Cümleten geçmiş olsun yine bir deprem olmuş ve her zamanki gibi gsm operatörlerin de biraz çökme mevcut gg

İstanbulda hissedildi egede imiş deprem üstelik

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Büyük deprem gelecek,geliyor, geldi dedik ve Elazığda maalesef yaşandı. Hayatını kaybedenler ve bir sürü yaralı varmış.
Sosyal medya da bir sürü uyarı yapılıyor, bunların en başında telefon olayı var. Depremde herkes birbirini depremi hissettin mi geyiği yapmak için arıyor ama gerçekten zor durumda olan insanlar olabilir. Bu yüzden eğer illa aramak istiyorsanız, aramaları ve mesajları wifi'a bağlı whatsapp'tan vs gerçekleştirmeye çalışın, ki zor durumda olanlar yardım için bir yerlere ulaşabilsin.
afad.jpg

Deprem bölgesinde korkudan dolayı çok fazla bağırış,çağırış, gürültü olduğu söyleniyor. Bu durumun enkaz altında kalanların yardım çığlığını bastırabileceğini unutmayın.
Bu deprem ilk değil, son da olmayacak, bilinçlenmemiz gerekiyor.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bu arada AFAD'ın fay haritası uygulaması var.
Kontrol etmek istediğiniz yere gelin, sol taraftan bilgi al deyip haritada yerine tıklayın. PGA 475 değeri ne kadar fazlaysa o kadar riskli demektir.
İstanbulda beylikdüzü avcılar tarafları riskli gözüküyor, sultangaziye doğru olan taraflar biraz daha risksiz gözüküyor. Şaka gibi bir şekilde yerleşimi en riskli olan bölgelere yapmışız.

10 sene önce burası bu forumun en canlı başlığıydı. Her saat sohbet muhabbet edecek birileri çıkardı. 2010ların başıyla yükselen sosyal medya siteleri forum sitelerinden çok şey aldı götürdü. Sosyal medyadan çok şikayetçi değilim ama eski forumlardaki samimiyet bir farklıydı. Bazı şeyler zamana yenik düşmeseydi keşke.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray

Deprem vergileri deprem'e harcanacakdiye bir şey yok denmiş :lolmuch: Güzel kafa.

Deprem vergileri deprem'e harcanacakdiye bir şey yok denmiş :lolmuch: Güzel kafa.
Adam haklı deprem vergisi deprememi harcanır :lol:

Delidoktor

CalypsOo
oooo neler oluyomuş yhaa :D Deprem ve salgın dünyayı ekonomik durağanlığa iteceği söylentileri var. Çin, salgın yüzünden çok fazla truzim geliri kaybediyor. Keza Türkiye gibi ülkeler de deprem yüzünden aynı sorunu yaşayabilir. Türkiye iç siyaseti de bu yıl depremler ve artçılarla geçecek gibi. iyi yıllar :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Sanırım herşey üst üste geliyor, ama hep kötü şeyler.
Ben kötü enerjiye inanıyorum. Hayatta bir şeyler kötü gidince, senin kötü enerjin - mutsuzluğun diğer kötü şeyleri çekiyor. Bu yüzden her şey üst üste geliyor gibi gözüküyor. Böyle dönemlerde küçük şeyler bulup onlara yönelip mutlu olmak lazım.

Ben kötü enerjiye inanıyorum. Hayatta bir şeyler kötü gidince, senin kötü enerjin - mutsuzluğun diğer kötü şeyleri çekiyor. Bu yüzden her şey üst üste geliyor gibi gözüküyor. Böyle dönemlerde küçük şeyler bulup onlara yönelip mutlu olmak lazım.
Öncelikle hayatımda bir değişikliğe ihtiyacım var sanırım, kendimi bir uzay boşluğunda düşüyor gibi his ediyorum. Ülke, durumlar, geçim sıkıntısı vs. hepsi beni birden çok bunalttı.
İnsanın bir gezi yapası geliyor, nefes almak için.

Son düzenleme:
Takımı
Seçiniz...
Öncelikle hayatımda bir değişikliğe ihtiyacım var sanırım, kendimi bir uzay boşluğunda düşüyor gibi his ediyorum. Ülke, durumlar, geçim sıkıntısı vs. hepsi beni birden çok bunalttı.
İnsanın bir gezi yapası geliyor, nefes almak için.
dağlara çık dağlaraaaaa

Yukarı Alt