Mesai biter. Herkese iyi geceler.
:uyku:

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Bro yıl olmuş 2020 ne kale savaşı ya.
20-30 yaş kitlenin girdiği meselelere bak. Derdini ... derler.
İğreniyorum bu tarz yazıları görünce, bir de düzgün türkçe yazmaya çalışıp kurumsal imajı vermeye çalışıyorlar ya lmao.
yok ekibimiz yok bilmem ne :D
Ufak paralar değil.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bildiğiniz gibi lösev , lösemili çocuklara gelir olması için www.lsvdukkan.com adresinde çeşitli ürünler satıyor. bunların arasında ilaçsız, doğal seferihisar mandalinası da var.

yaklaşık 15 ton kadar mandalina gelmiş durumda ve ilaçsız oldukları için acil satılmazsa çürüyecekler.

Hepimiz bir el atarsak bir günde biter bu stok. lösemili çocukların bu yardımlara çok ihtiyacı var.

LSV Dükkan - Burası her şeyin gerçekten ''iyi” olduğu bir dükkan!
Aldığınız mandalinayı direk lösevli çocuklara da bağışlayabilirsiniz.

Beats Solo 3 ya da airpods 2 alacağım. Bir türlü karar veremedim fikirlerinizi alabilir miyim?

Birde solo 3 ü olan varsa, bluetooth rangesi, ağır mı, kulakta ağrı yapıyor mu, kablosuz ses kalitesi nasıl ? Cevaplandırabilirse çok müteşekkir olurum.

Takımı
Galatasaray

İzlerken ben utandım, konuşma şekli üsluba bakın ya emek vermeden birisinin seni eliyle alıp tepeye koyunca sonuç.

Beats Solo 3 ya da airpods 2 alacağım. Bir türlü karar veremedim fikirlerinizi alabilir miyim?

Birde solo 3 ü olan varsa, bluetooth rangesi, ağır mı, kulakta ağrı yapıyor mu, kablosuz ses kalitesi nasıl ? Cevaplandırabilirse çok müteşekkir olurum.
kesinlikle beats. kulaklığı 2 saaten fazla takmayacaksan ağrı olacağını sanmıyorum. Kaliteli kulaklıklar ağırlıkları tam oluyor uzun kullanım için bir şey diyemem bir de biraz kulağa bağlı bir durum benim kulaklarım SteelSeries 5'de bile ağrı yapıyor normalde çok hafif.
5 sene önce ilk serisini deneme fırsatım olmuştu, büyülendim sahibine vermek istemedim.

kesinlikle beats. kulaklığı 2 saaten fazla takmayacaksan ağrı olacağını sanmıyorum. Kaliteli kulaklıklar ağırlıkları tam oluyor uzun kullanım için bir şey diyemem bir de biraz kulağa bağlı bir durum benim kulaklarım SteelSeries 5'de bile ağrı yapıyor normalde çok hafif.
5 sene önce ilk serisini deneme fırsatım olmuştu, büyülendim sahibine vermek istemedim.
Aklımı çoktan çeldiler airpods2 almayı düşünüyorum ya :D

Yukarı Alt