:uyku::uyku::uyku:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bugün nedense 10-15 kere internet gitti , yurt genelinde olduğu söyleniyor , sizde de var mı aynı sorun?

benim 1 haftadır neredeyse sıkıntılı, son 2-3 saattir sorun yoktu şimdi yine kopmalar başladı :cry:

Arkadaşlar hiç bildiğiniz internetten rezervasyon yapmak için kulllanilan bir app var mı? (restaurant, cafe, pub vs.) Bir projeye başlama aşamasındayız da o yüzden soruyorum.

Benim bildiğim yok bir ilki başarabilirsiniz.. çok iyi tutar

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Arkadaşlar hiç bildiğiniz internetten rezervasyon yapmak için kulllanilan bir app var mı? (restaurant, cafe, pub vs.) Bir projeye başlama aşamasındayız da o yüzden soruyorum.
Tam emin değilim ama zomato gibi bir uygulama aynı zamanda rezerve hizmetide veriyordu diye hatırlıyorum.
Şöyle bir şey var;
‎Rezervin - Restoran Rezervasyon
Birde şöyle bir haber var;
Foursquare ve OpenTable Ortaklığıyla Trend Mekanlarda Rezervasyon Kolaylığı - Sosyal Medya

Edit : Şimdi baktım da no zomato alabiliyor rezerve ne foursquare ama böyle uygulamaların birinde rezerve yap geyiğini gördüm diye hatırlıyorum.

Son düzenleme:
Bahsettiğin uygulamaları gördümde hiç biri aktif olarak çalışmıyor. Yaklaşık 6-7 uygulama denedik rez alıp mekanı aradık haberleri bile yoktu:D

Bakalım ciddi düşüncelerimiz ve başlamak için yardımcı olacak 2 rest. 1 pub var. Ve bau gibi bir kitle.
Dönem başlasada elimizdekileri projeye başlamak için prof bir hocaya sunsak diye bekliyoruz ^^

Yukarı Alt