Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Pre-purchase Darksiders III on Steam

İnanılmaz gerçekten.Fiyata bakarmısınız...

60 dolar 60 euro oyun 270 tl ...

PC oyunları lüks oldu artık...
Normalde Türkiye'ye özel fiyat gelmesi gerekir diye savunurdum ama artık utanıyorum savunmaya.
Geliştirici adam burada 60 TL'ye satsa kendi parasıyla 10 birim para alacak. Su falan alır o paraya. Türkiye'ye oyun satmak umurlarında bile değil , haklılar da. Bize uygun olması için fiyatları öldürmeleri gerekiyor.

Takımı
Fenerbahce
Normalde Türkiye'ye özel fiyat gelmesi gerekir diye savunurdum ama artık utanıyorum savunmaya.
Geliştirici adam burada 60 TL'ye satsa kendi parasıyla 10 birim para alacak. Su falan alır o paraya. Türkiye'ye oyun satmak umurlarında bile değil , haklılar da. Bize uygun olması için fiyatları öldürmeleri gerekiyor.
Aslında indie oyunlarda öyle oluyor 2 veya 2.5 olarak alınabiliyor.Ama bu tür oyun yapan firmalar tamamen umurlarında degil dedigin gibi...

su kısmı çok hoşuma gitti

cenkin 4 golüne baktım da ATV Irdining takımının oyuncuları bildiğin koşuyor herhangi bir problem yok.
Galiba esas takım oyuncuları bazı hususi sebeblerden ötürü takımca maça çıkmayınca, ATV Irdinig başkanı da o esnada yoldan geçenlerden ricada bulunmuş olsa gerek.

Biri şu Dünyanın Teknik servisini arasın çok sıcak bu aralar İstanbul.
Havalarda piliç çevirme gibi yakıyor bizi.

Son düzenleme:
Yukarı Alt