Arkadaş abartısız her gün 3 kere diş fırçalarım , en kaliteli diş macununu kullanırım. Listerine kullanırım yine de 3 dişim çürük , deli gibi ağrıyor...
Sanırım diş macunların kalitelisi kalitesizi bir b.ka yaramıyor.

Dişten çekmediğim kadar hiç bir şeyden çekmedim bu hayatta, yakında diş teli de kullanmaya başlayacağım.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Sanırım diş macunların kalitelisi kalitesizi bir b.ka yaramıyor.

Dişten çekmediğim kadar hiç bir şeyden çekmedim bu hayatta, yakında diş teli de kullanmaya başlayacağım.
Abi zaten kalitesiz bir şey kullansam sıkıntı etmem küçücük tüpe 30 tl para veriyorum.
Birde bazı arkadaşlarım ne diş fırçalar ne de başka bir şey yapar , sapsarı dişleri vardır ama hayatımda bir kere diş ağrısı çekmedim diyorlar.

Yeni khk yayınlandı ne çok ihraç yapmışlar. Albay, yarbay bilmem kaçıncı dereceden eminet amiri, yok teknisyen yok bakanlık çalışanı, polis memuru neler neler var korkunç . Madem atıyorsunuz bari içimize yollamayın.
Bu insanlar 4B şartlarında çalışmış. Şimdi bunlar ne işe yapabilir ki kimse alamaz.
Benim kafam almıyor bu ihracı yapanların nasıl bir vicdanı var?
Hastalık kapmış köpeği sokağa atıyor sanki sokaktan insan geçmeyecek.
Bu ihraç edilen insanların 4A statüsü şartlarında çalışabileceğini zannetmiyorum.
Düşünsene eski yerde; servis var - yemek var - her sene zam var - haftada 37,5 saat çalış - bütün işin içine etsem bile 0 sorumluluk 0 lira ceza diğer tarafta hiç biri yok bir tanesi bile.
Bunlar erkek Aslan, dişilik yapamaz. Ha aramıza katil salmışlar ha bunların ipini çözmüşler.
Resmen aramıza düzenbazları yolladılar.

Kendi çöpünü al başkasının bahçesine at olacak iş mi?

Son düzenleme:
Abi zaten kalitesiz bir şey kullansam sıkıntı etmem küçücük tüpe 30 tl para veriyorum.
Birde bazı arkadaşlarım ne diş fırçalar ne de başka bir şey yapar , sapsarı dişleri vardır ama hayatımda bir kere diş ağrısı çekmedim diyorlar.
Millet nasıl sağlıklı ve bembeyaz diş'e sahip oluyor bende merak ediyorum,

Dişlerin iyi olması için illa bir servet yatırmak gerekiyor, bana özelde diş teli, 2 implant ve ön kaplamalar için 14 bin çektiler.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Millet nasıl sağlıklı ve bembeyaz diş'e sahip oluyor bende merak ediyorum,

Dişlerin iyi olması için illa bir servet yatırmak gerekiyor, bana özelde diş teli, 2 implant ve ön kaplamalar için 14 bin çektiler.
Zaten implant'ın tanesini bile 1000 liraya yapıyorlar. 2-3 ay önce dolgu yaptırdım 425 TL aldılar. Ne lanet şeydir şu diş...

geçmiş olsun hacım, diş problemleri ben de aynı yani hayat her taraftan zor
Sağol hacım , bir türlü kurtulamadım 5 tane dişim çekildi sayısız dolgu var , hala yeni çürükler var.

Zaten implant'ın tanesini bile 1000 liraya yapıyorlar. 2-3 ay önce dolgu yaptırdım 425 TL aldılar. Ne lanet şeydir şu diş...
Özel de bana implantın tanesi 3 bin dediler o yüzden ağır geldi, bir dolguya 425 tl çok paraymış ya, dolguya 280tl vermiştim o bile koymuştu :D

Edit: bu arada senin çürükler için hiç metal bir sıvı sürmediler mi 1-2 sene idare ediyor , benim çürüklerime ondan yaptılar baya gitti, hafiften yine çürümeye başladı dediler en son.

Takımı
Fenerbahce
Silkroad map kısmını Unity 3d ile tekrar yapan bayadır takip ettigim yayıncı var.Acaba oyun olarak tamamen yapılabilirmi.
Şuan yayın açık izlemek isteyen

Yayın : Twitch

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Silkroad map kısmını Unity 3d ile tekrar yapan bayadır takip ettigim yayıncı var.Acaba oyun olarak tamamen yapılabilirmi.
Şuan yayın açık izlemek isteyen

Yayın : Twitch
Bu adamı ben de uzun zamandır takip ediyorum denk gelince izliyorum adam bütün oyunu baştan sonra tekrardan tasarladı unity içerisinde ama bitirince ne olacak, neden yapıyor?

iyi akşamlar gece kuşları

Yukarı Alt