Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Say Goodnight to the Bad Guy !

Bu ve The Devil's Advocate , favori filmim.

ExcI

ExcI
iyi geceler ve iyi geceler herkese ben yatıyorum :byes:

Dün şirketin güvenlik iş eğitimi vsvs programında çok hoş bir kızla tanıştım. Programda sadece 2 erkek 30+ kadın olduğunan o kadar kızın arasında yakınlaşmaya tel vs istemeye çekindim (içlerinden bir çirkef çıkarda rezil oluruz diye)
Kızın bir twitterini stalklayayım dedim o kadar güzel kızın twitlerinin %95 i yalnızlık vsvs üstüne ben şok.
Nasıl bir yürüme yolu izleyeyim ne dersiniz gençler :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Dün şirketin güvenlik iş eğitimi vsvs programında çok hoş bir kızla tanıştım. Programda sadece 2 erkek 30+ kadın olduğunan o kadar kızın arasında yakınlaşmaya tel vs istemeye çekindim (içlerinden bir çirkef çıkarda rezil oluruz diye)
Kızın bir twitterini stalklayayım dedim o kadar güzel kızın twitlerinin %95 i yalnızlık vsvs üstüne ben şok.
Nasıl bir yürüme yolu izleyeyim ne dersiniz gençler :D
Twitterdan yürüme git muhabbet kur , tel al oradan yürü. Kızlar sanaldan yazan kızları sallamıyor.

Genel merkezde çalışmıyor iş güvenliği için derse geldi. Mağaza çalışanı ne yapayım dbden çalıştığı mağazayı bulup mu gideyim ?:D:D Kötü fikir de değil gibi he

Evet, tam arkamda oturduğundan zaman zaman konuştuk. Fakat dediğim gibi derse katılanların neredeyse hepsi kız olduğu için ve arkamda oturan sıranın tamamı kız olduğu için çok fazla samimiyet kuramadım açıkcası.

Öyle bir durum yok, şuan sistemi öğrenmek için it mağaza destekte çalışıyorum dolayısıyla bütün mağazaların çalışan isimleri ulaşılabilirde. Bulması sıkıntı :(
Bu arada işin gırgırıydı zaten. Twitterden yazmayı düşünüyorum ama nasıl girişsem bilemedim :(

Öyle bir durum yok, şuan sistemi öğrenmek için it mağaza destekte çalışıyorum dolayısıyla bütün mağazaların çalışan isimleri ulaşılabilirde. Bulması sıkıntı :(
Bu arada işin gırgırıydı zaten. Twitterden yazmayı düşünüyorum ama nasıl girişsem bilemedim :(
;Not aldın mı sen ben şu konuda eksik kaldım falan diye giriş.

Yukarı Alt