İyi geceler, ösym' ye fotoğraf değişikliği için dilekçe attım umarım dikkate alırlar, sanki umursamıcaklarmış gibi bir his var içimde ama hayırlısı daral:

Server
Seçiniz...
Takımı
Besiktas
İyi geceler, ösym' ye fotoğraf değişikliği için dilekçe attım umarım dikkate alırlar, sanki umursamıcaklarmış gibi bir his var içimde ama hayırlısı daral:
At hırsızı gibiyim o resimde hoca webcam ile çekmişti :olucem:

At hırsızı gibiyim o resimde hoca webcam ile çekmişti :olucem:
Aynı durum bende var, saçları falan uzattım biraz geliştim şimdi sınava girsem sorun çıkarabilirler ki 1 senem boşuna gitmesin, birde o kadar saçma ki 4-5 senede bir değiştirebiliyoruz resimi summer7:

Az önce atıştırırken yediğim zeytinden 2 tane çekirdek çıktı, çok absürt değil ama ilk defa başıma geldi:think:

Takımı
Besiktas
Ösym bürolarından değiştiriliyor,ücreti 5 lira falandı sanırsam.

Sorumu mazur gör bro, meslek grafik tasarımcılığı mı?
Mazur görülecek bir şey yok hacım, Asıl mesleğim Fotografçılık fakat bazı nedenlerden dolayı makinemi sattım şuan bug da o mesele.
Grafikerliği ek iş olarak yapıyorum, Bu sistemin madurlarından bir tanesiyim.

@ArtFlex Fotoğrafçılık gerçekten de güzel meslek, açıkcası bazen doğa fotoğrafçılarına özendiğim oluyor, sanırım bu mesleğin masrafı da bir hayliyle de oluyor doğal olarak , umarım yarın ki iş görüşmen güzel geçer ve hak ettiğini alırsın :thumbsup:

Yukarı Alt