Aslında dışarısı guzel sadece gece polis çevirirse rüşvet almadan bırakmıyor . Onun harici kakaonun %80i çıkan ülkede çikolata aşırı pahalı ve sıtma olayı var . Onun harici sakat durum pek olmuyor :lol:
sıtma edirnede de var. pirinç tarlalarının orada az devriye atmadım paso sivrisinek ısırırdı. Elimize odun alıp yakardık 300gr ölü sivrisinek çıkarırdık tuvaletten her gün. fayanslar gözükmezdi. Ne rezil günlerdi be toz, toprak.
Askerlik zor hele ki bizim ülkede yükümlü Er'e
insanın insana yaptığı zulm gibisi yok onu anladım.

Son düzenleme:
Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
sıtma edirnede de var. pirinç tarlalarının orada az devriye atmadım paso sivrisinek ısırırdı. Elimize odun alıp yakardık 300gr ölü sivrisinek çıkarırdık tuvaletten her gün. fayanslar gözükmezdi. Ne rezil günlerdi toz toprak. Askerlik zor hele ki bizim ülkede yükümlü er isen
Hala var mı ? Bilmiyordum .:think:

bnm zamanımda pirinç ekiyorlardı şimdi ne ekiyorlar bilmiyorum mericin kıyısına o çok sinek yapardı ki öyle ev sivrisi değil parmağın yarısı kadarlar

Memleket köşelerinde neler yaşanıyordur haberimiz yok, sırası gelen öğreniyor işte

Çukurcada da epeyi prinç ekerlerdi nöbet'e sinkovsuz gittinmi fekatin başlangıcı demekti.
Kar maskesinden sokuyordu siz düşünün.

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Selamlar hayırlı geceler herkese :byes: Fi'nin son çıkan bölümünü izledim az önce, var mı başka takip eden?

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Vay iyiymiş, amma kaptan varmış senden sonra gelen başka kaptan varmı :D
Ya aslında şöyle normali . Bizim gemi büyük 4 kaptan var . 1.olan süvari asıl kaptan ve sorumluluk hersey onda . 7/24 yatista ama tum sorumluluk onda:mrgreen: Onun harici 2-3-4 . 3 ve 4 ayni seviyede . 2.olmak icinde 36 ay deniz hizmeti vermen gerekiyor falan filan uzun isler . Herkesin isi farkli :roll:

Yukarı Alt