Takımı
Besiktas
Bu mesaj sweetCHIEF rumuzlu uyeden alinti yapildi
sweetCHIEF demiş ki:
Bu mesaj Duygusuzz rumuzlu uyeden alinti yapildi
Duygusuzz demiş ki:
Ben dedim bu kadar yüklenmeyin diye adamı kaçırdınız işte :D
yine sana kaldik bak goruyormusun su isi [horny21 biggrint1
Yaptıklarımı beğenmiyorsun sen yapmıyorum :mrgreen:

İmza isteyenler sayfamı beğenerek mesaj atabilirler.
Ayrıca beğeni toplarsanız sevinirim^^

Teşekkürler.

www.facebook.com/GameandDesign

Bu mesaj M ' BiLGiN rumuzlu uyeden alinti yapildi
M ' BiLGiN demiş ki:
Sagopa Kajmer ya da Rihanna'nın olduğu imza ve profil resmi istiyorum , müsaitsen yapabilirmisin ?
Sayfam üzerinden gelen isteklere bakacağım artık. Sayfamı ziyaret ettiğinizde mesaj atarken Extraloob'dan imza isteğiyle geldiğinizi de bildiriniz. Ayrıca beğenmeyi unutmayınız.

www.fb.me/GameandDesign

Takımı
Besiktas
@okanasn
İşini facebook'a doğru yöneltmişsin ama facebookta sürekli bir takip eden kısım yok forumdan yürütsen bu işleri konun hit olur ve kendi reklamını daha iyi bir şekilde yaparsın.Aklında bulunsun bu öneri :wink1:

Duygusuzz demiş ki:
@okanasn
İşini facebook'a doğru yöneltmişsin ama facebookta sürekli bir takip eden kısım yok forumdan yürütsen bu işleri konun hit olur ve kendi reklamını daha iyi bir şekilde yaparsın.Aklında bulunsun bu öneri :wink1:
Hedefim daha farklı. Bu forumda parayla satış yapamam, fakat facebooktan bu daha kolay.
Kısa bir süre sonra .com'lu sitem üzerinden satış yapacağım :)

Takımı
Besiktas
Burda zaten satış yapmıyorsun hacım adını duyuruyorsun yaptığın işleri görenler gelecek fb sayfana bakacak ona göre çevren oluşacakta senin bileceğin iş bunlar ben sadece öneride bulundum :wink1:

Duygusuzz demiş ki:
Burda zaten satış yapmıyorsun hacım adını duyuruyorsun yaptığın işleri görenler gelecek fb sayfana bakacak ona göre çevren oluşacakta senin bileceğin iş bunlar ben sadece öneride bulundum :wink1:
Bu kadar yaptığım çalışma yeter işte gören gelsin :D Neyse sağol^^

Bu mesaj Delidoktor rumuzlu uyeden alinti yapildi
Delidoktor demiş ki:
Ben hala imza alamadım ama konu başlığında farklı yazıyor acaba farklı niyetler mi var ?
Bahsettim, sadece facebook üzerinden artık.

Takımı
Besiktas
fena degilsin ama bunu gelir haline donusterecek kadar da yetenekli degilsin diye dusunuyorum,biraz daha agirlik verirsen basarili olabilirsin.kolay gelsin

Bu mesaj sweetCHIEF rumuzlu uyeden alinti yapildi
sweetCHIEF demiş ki:
fena degilsin ama bunu gelir haline donusterecek kadar da yetenekli degilsin diye dusunuyorum,biraz daha agirlik verirsen basarili olabilirsin.kolay gelsin
Bedava tasarımlara, ücretli tasarımlara uğraştığım kadar uğraştığımı mı düşünüyorsun?
Hah bu arada tek photoshop'ta değil video yapımında ve oyun içi editlerde de hizmet verdiğim için tercih ediliyorum.
Ayrıca Illustrator'ü çözemesem de elimle çizdiğim şeyi photoshop'ta bilgisayara geçirebiliyorum, photoshop çizimiyle.
Ve güzel sonuçlar çıkıyor ortaya, takımları temsil eden simge çizimleri, logolar...

Yinede sizler bilirsiniz ne diyeyim.

Bu arada profilime hazırladığım kapak fotoğrafım;

Örnek olarak göstereyim dedim.

Takımı
Besiktas
Merhabalar, kolay gelsin. Mümkünse bu alttakinin aynından istiyorum, rütbemin rengiyle bire bir aynı olursa sevinirim. Teşekkürler şimdiden, hayırlı sabahlar :muck:

Bu mesaj Delidoktor rumuzlu uyeden alinti yapildi
Delidoktor demiş ki:
güzel fakat çok alıntı geldi :) netten bulmuş gibisin :)
Arat istersen, resmi google'a sürükle. Veya kendin ara. Ben yaptım yani.

Bu mesaj Lenneth rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lenneth demiş ki:
Merhabalar, kolay gelsin. Mümkünse bu alttakinin aynından istiyorum, rütbemin rengiyle bire bir aynı olursa sevinirim. Teşekkürler şimdiden, hayırlı sabahlar :muck:

Biraz ara verdim dostum.

Yukarı Alt