Merhabalar,
GameBayi ve resmi partnerimiz GamerKraft olarak Compex fuarında bulunacağımızı siz oyunculara duyurmak isteriz! Fuar ziyareti sırasında alanımıza uğrayabilir, çeşitli hediyelerden alabilir, yepyeni süpriz oyunlarımızı ilk siz deneyebilir, bizlerle tanışabilirsiniz!
1-4 Aralık olmak üzere, 4 gün sizleri bekliyor olacağız. Tanıtacağımız yepyeni oyunlarda düzenlenecek turnuvalarda ayrıca her gün bir notebook kazanma şansı sizleri bekliyor olacak!

Bu Eğlence kaçmaz, sizleri GameBayi & GamerKraft Standına bekliyoruz!

GameX 2011

1-4 Aralık 2011 tarihlerinde Lütfi Kırdar Fuar Merkezi'nde Rönesans Fuarcılık ve oyun sektöründe çeyrek asrını dolduran Türk Telekom Grubu şirketi Sobee'nin ortaklığı ile düzenlenecek olan 36.Uluslararası GameX Digital Eğlence ve Oyun Fuarı, bu sene siz katılımcı ve ziyaretçilerini büyük yeniliklerle ağırlamaya hazırlanıyor. Teknoloji sektörünün en önemli kilometre taşı GameX, şehir merkezinde her sene yüzbini aşkın, kültür ve gelir seviyesi yüksek çok geniş bir ziyaretçi profili ile buluşmaktadır. Bu sene Türk Telekom Grubu şirketi Sobee ile yaratılan sinerji sonucu, medya, futbol ve eğlence dünyasından ünlü isimlerin/yıldızların katılımı ile GameX, dört gün boyunca sürecek ödüllü turnuvalar, mini konserler ve çeşitli etkinliklerle tam bir şova dönüşecektir.

Fuar alanına ulaşım : http://www.compex.com.tr/ulasim.php

- Resim Silinmiş.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
6 Aralıkta İstanbul'da olacağım malesef. Ama sırf Cihan'ı görmek ve fotoğrafını çekip teşhir etmek için erken gitmeyi düşünüyorum İstanbul'a.

PS Hacım kolay gelsin :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bugün gittim compex'e , eski yıllara nazaran fuar alanı daha küçüktü.Sanırım fazla destek alamadı bu sene.Ama yinede gamebayi var joygame var ttnet var gezilip görülmesi gereken bir fuar kesinlikle.Gamebayi'nin standı çok hoş olmuş bu arada gayet büyük ferah ve dj'i var :)

Dj kabinine arada ben geçiyorum, istek parça alıyorum, duyrulur lol.

Bende Cumartesi günü fuardaydım. Joygame & GameBayi standları çok iyiydi .Tabi JoyGame girişteki yeri kapmış , torpilli herhalde :p Onun dışında bana göre başarılı bir fuar oldu , bir katılımcı olarak ben haz aldım en azından.Tabi ilerleyen zamanlarda daha iyi ve daha organize fuarlar olması dileğiyle ^^

ps . Cihan ile ayrıca görüştüm , tabi o işin top secret kısmı ^^

ps2. Polgara'yı da gördüm lakin standda epey işi vardı başı çok yoğundu uğrayamadım :)

ps3. Toksikic ise uykusundan uyanamadığı ve erken işi çıktığından dolayı malesef kısa süre görüştük , sağlık olsun gerçi görüşmediğim biri değil Sertaç zaten :p

ps4. Birde Qui ile tekrar görüştüm her ne kadar o bunu okur mu bilmem de o keretaya da kızdım epey peste yenildim üzgünüm :p

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
RecLast demiş ki:
TurKKillS demiş ki:
SS yok mu hacım ? :)
Var knka var benim konumda ^^
kardeşim fotoğraflar için teşekkürler, konuya baktım sağolasın :) umarım senin ve diğer arkadaşlar için eğlenceli bir gün olmuştur orada.Ayrıca bende orada olmayı çok isterdim ama malum üniversite falan pek olmadı, ama keyifli ise fuar seneye bende, tabii kısmet olursa gelmek isterim. :beer:

Leetnock demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
TurKKillS demiş ki:
SS yok mu hacım ? :)
Malesef hacım ss yok , zaten olmasını da birileri istemez ihihih :twisted: :mrgreen:
Açılma vakti gelmiştir, yakında kimliğimi açıklayacağım, keşke birer ss alsaydık :P

Elimde bi tane çaktırmadan çekilmiş resimini silmemişsin Cihan hala duruyo tehdit olarak algılama :D :P

Yukarı Alt