capablanca demiş ki:
_By_DaDaSsS_ demiş ki:
capablanca demiş ki:
bombom tonton gomgom AllnoobdsOnline bunların hepsi saçma sapan oyunlar bu oyunlara para verip sizden epin alan arkadaşlara soruyorum hayatınızda hiç oyun oynadınızmı.ben ateri salonlarında çocuklugumda oynadıgım oyunlar bunlardan kat kat güzel saçma sapan oyunları türkiyeye getiren arkadaşlara gidin kendinizi sömürün diyorum İnsanların parasını çalmayın ! yada adam gibi oyun getirin yalanlarınız dolanlarınıza yalakalık eden mod arkadaşlarada Yalakalık bir sanattır herkes beceremez diyorum.

Kesin banlandın :D
Gerçekleri kimse değiştiremez alayı dolandırıcı bunların lise çağındaki çocukları sömürüyolar başka bişi değil kurt karın doyurmak için köpekliğe razı olmaz!!
Zaten yayınlanan oyunların hicbirisine kuruş harcanıcak cinsten bi oyun değil öylesine :D

Leetnock demiş ki:
_By_DaDaSsS_ demiş ki:
capablanca demiş ki:
bombom tonton gomgom AllnoobdsOnline bunların hepsi saçma sapan oyunlar bu oyunlara para verip sizden epin alan arkadaşlara soruyorum hayatınızda hiç oyun oynadınızmı.ben ateri salonlarında çocuklugumda oynadıgım oyunlar bunlardan kat kat güzel saçma sapan oyunları türkiyeye getiren arkadaşlara gidin kendinizi sömürün diyorum İnsanların parasını çalmayın ! yada adam gibi oyun getirin yalanlarınız dolanlarınıza yalakalık eden mod arkadaşlarada Yalakalık bir sanattır herkes beceremez diyorum.

Kesin banlandın :D
Bu kadar cahilce bir yorum olamaz. Sana allods online ı ve mail.ru şirketini araştırmanı öneriyorum. Allods online geçtiğimiz yıl avrupa da en iyi free2play oyun seçildi. mail.ru yu konuşmamıza zaten gerek yok.

mail.ru güzeldir :) bide google chrome cevirip okumak paha bicilemez :D

O çemkiren arkadaşın bir yarası var galiba. Tahminimce kendisi de online oyun işinde ve bu oyunlardan dolayı geliri azalmış :P

Ben o oyunların hiçbirini oynamadım ama zevkler ve renkler tartışılmaz. Kimse kimseye silah zoruyla birşey aldırmıyor. E-pin satın alanların oyun zevkini eleştirmek ve e-pin satanları dolandıcılıkla suçlamak senin ya 10 yaşında bir bebe olduğunu ya da akli dengenin yerinde olmadığını gösteriyor...

buraya dün bir yanlış bilgilendirmeyle ilgili yazı yazmıştım. herkes bilgilensin diye ancak nedense moderatör arkadaşım bu yazıyı silmiş. ya gerçekleri çarpıtmadan yayınlayalım ya da burda ki içinde hakaret küfür vb şey bildirmeyen yani forum kurallarına sadık kalan her yazıyı yayınlayalım.

Yukarı Alt