Verdiğim tepkiyi birebir anlatıyo :lol:

- Resim Silinmiş.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Sende comic versiyonunu oku. :)
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yalnız comic versiyonunda Rick dizideki kadar yumuşak bi adama benzemiyo.
Benimde kitabı araştırmam lazım.Umarım kolay bulurum.

Bide ilk sezonda diyosun.O zaman bu dizi versiyonu bayağı bi uzatıcaklar galiba.Yalnız spartacus,the walking dead, game of thrones 10 bölümde sezon finali bayağı bi moda oldu.Diğerlerine bulaştırmasalar bari :)

Aynı şekil Supernatural ve Fringe devam etsinde :) Ama lanet herifler Fringe'i gelecek sezon bitiriceklermiş :S
Chuck'ı 4 sezondan beri izlemedim.Ama bu yaz sırf Yvonne Strahovski için izliycem :)

Takımı
Galatasaray
Ya gerçekten bıktım Spartacus'ü zaten 1-2 ay oldu bitti 1sene bekleyeceğiz dün game of thrones bitti onu 1sene bekleyeceğiz zaten 2tane dizi izliyoruz. Aynı şeyi Lost 6.sezon için de yaşamıştım gerçekten bıktım bu nedir ya.
Ayrıca Game of thrones'u sevmeme reağmen ayriyetten şu huylarına sinir oluyorum:
Şimdi işte finalde white walkerlar geldi. 3 Sezonun başında adı bile geçmez onların.
Sevdiğimiz herkes öldü.
Winterfell düştü.
Bir de bölümler çok yavaş geçiyor. 10 Koldan ilerliyor çünkü.

İzlerken resmen deli oluyorum ama her pazartesi de paşa paşa izliyoruz. :D

Abi o değilde film gibi yani adamların yapacak bişeyi yok ? Fox'un dizileri gibimi olsun sabah akşam Game Of Thrones. Ayrıca zaten adamlar bu sayede zirvede kalıyor tadı damağında kalıyor izleyenin

Shroud demiş ki:
Abi o değilde film gibi yani adamların yapacak bişeyi yok ? Fox'un dizileri gibimi olsun sabah akşam Game Of Thrones. Ayrıca zaten adamlar bu sayede zirvede kalıyor tadı damağında kalıyor izleyenin
:thumbsup:

Yukarı Alt