Aslan Turu Geçermi ?

• Evet Geçer

Votes: 14 56,0%
  • Hayır Geçemez

Votes: 11 44,0%

• Total voters
    25

Mopneet

Gerçekçi konuşmak gerekirse Galatasaray en zorlu üç rakipten birine denk geldi ancak şu da bir gerçek ki Galatasaray kendinden çok daha kaliteli takımları, hırs ve mücadeleci ruhla eleyerek UEFA Kupası'na uzanmış.
Bir Galatasaraylı olarak elbette bu turu da geçmemizi isterim ancak şansımızın çok yüksek olduğunu düşünmüyorum fakat yine de bize zevkli iki karşılaşma daha izleteceği için Galatasarayımıza minnettarım. :)

Xperyon

Bilgiliyim
Lütfi Arıboğan : Galatasaray tarih boyunca avrupada korkulan bir takım olmuştur. Umarım Real Madrid bizi küçümser hafif görür bu bizim işimize gelir ama böyle olacağını hiç sanmıyorum onlarda ne kadar büyük bir takımla eşleştiklerinin farkındalar. :popcorn:

@Lemonade

Burakı olmaz hacım burağı lütfen dikkat edelim bu tür kurallara :P

Bu mesaj Melkor rumuzlu uyeden alinti yapildi
Melkor demiş ki:
Lütfi Arıboğan : Galatasaray tarih boyunca avrupada korkulan bir takım olmuştur. Umarım Real Madrid bizi küçümser hafif görür bu bizim işimize gelir ama böyle olacağını hiç sanmıyorum onlarda ne kadar büyük bir takımla eşleştiklerinin farkındalar. :popcorn:

@Lemonade

Burak'ı ** makara:

Takımı
Besiktas
Isimiz çok zor evet. 'Zor' diyorum cunku imkansiz degil. Zamaninda super kupayi aldigimizda Real Madrid dunyanin en iyisiydi, mansetleri degistirmistik. UEFA ve Super Kupayi aldigimiz sene Fatih Terim vardi basimizda, hala o var. Ben avrupada bu kadar iyi yerlere gelmemizi teknik heyete bagliyorum. O donemde Fatih Terim, Hasan Sas, Umit Davala, Cladio Tafarel vardi. Bugun de onlar var ve biz buralara geldik. Inandik ve basardik. Real Madrid 'finale' oynuyor, biz ise 'gidebildigimiz yere kadar'. Bu bizim icin avantaj. Avrupada Galatasaray oyle bir tablo cizdi ki, ne zaman ne yapacagi hic belli olmayan bir takim. Gruptan elendi gozuyle bakilirken grubu efsane sekilde gectik. Dunya basinina konu olduk. Schalke maci keza oyle. Herkes bittik gozuyle bakarken ceyrek finale kaldik. RM maca 'ulan biz finale oynuyoruz, ya kaybedersek?' Gozuyle bakacak. Biz rakibimizin zorlugunun farkindayiz. Bu yuzden maca 'kaybedecek biseyimiz yok, Yaradana siginip yardirin' psikolojisi ile cikacagiz. Bu bizi bir adim one tasir. Deplasmanda attigimiz 1 gol, bize yari finali bile getirebilir. Basta da dedigim gibi zor ama imkansiz degil. Benim umidim var, umarim yari finale cikariz.

[ Mesaj mobilden gonderildi BlackBerry ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Melkor demiş ki:

@Lemonade

Özel isimler yumuşamaya uğramaz^^

Xperyon

Bilgiliyim
Bu mesaj Lemonade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lemonade demiş ki:
Melkor demiş ki:

@Lemonade

Özel isimler yumuşamaya uğramaz^^
Failmi oldum şimdi summer4:

8O

Takımı
Galatasaray
Ronaldoyu gokhan zana calim atarken dusunun...

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Bu mesaj sarkolata rumuzlu uyeden alinti yapildi
sarkolata demiş ki:
Ronaldoyu gokhan zana calim atarken dusunun...
Bu feyki Ronaldo'ya attigini dusunun bir de...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt