Takımı
Besiktas
Galatasaray Şampiyonlar Ligi Fikstürü 2012 - 2013

20 Şubat Çarşamba | Galatasaray - Schalke 04
12 Mart Salı | Schalke 04 - Galatasaray

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Sanslisiniz vallahi. Bu gruptan cok cok rahat 2. cikarsiniz. Insallah adam gibi isler yapar GS. Gerci taraftari yine havalara giriyor yok eziksiniz vs de yine de destekleyecegiz. TT Arena'ya gidecegim tum Avrupa maclarinda.

Takımı
Besiktas
Wax Whine demiş ki:
Sanslisiniz vallahi. Bu gruptan cok cok rahat 2. cikarsiniz. Insallah adam gibi isler yapar GS. Gerci taraftari yine havalara giriyor yok eziksiniz vs de yine de destekleyecegiz. TT Arena'ya gidecegim tum Avrupa maclarinda.
O zaman muhakkak görüşüyoruz hacım :D

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Lenneth demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
O zaman muhakkak görüşüyoruz hacım :D
Hangi tribunde olacaksin bilmiyorum Pegasustaki her yer satilmis kombine ile. Sanirim vip alacagim

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Lordzek demiş ki:
ilk maç M.U kötü olmuş yenilirsek moral düşer
Cok iyi olmus. Ilk mac her zaman surprizlere aciktir. En zor macin ilk oynanmasi daha iyi. Moral falan dusmez ManU'yu GS deplasmanda yener en kotu berabere kalinir. GS RMA'yi zorlayan takim

Takımı
Besiktas
Wax Whine demiş ki:
Lordzek demiş ki:
ilk maç M.U kötü olmuş yenilirsek moral düşer
Cok iyi olmus. Ilk mac her zaman surprizlere aciktir. En zor macin ilk oynanmasi daha iyi. Moral falan dusmez ManU'yu GS deplasmanda yener en kotu berabere kalinir. GS RMA'yi zorlayan takim
:headbang:

@wW

Hacım büyük ihtimal pegasus olurum, bilet düşürürüm ben bir şekilde sıkıntı yok orda. Zaten Şampiyonlar Ligi maçı, çifter çifter alırlar, K8 - K9 - K2 kapıları yerde zaten merak etme :D

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Nereye aliyorlar pegasustan bilet senin takimini ben daha iyi biliyorum resmen pegasus tamamen kombine arkadas :D

Takımı
Besiktas
Wax Whine demiş ki:
Nereye aliyorlar pegasustan bilet senin takimini ben daha iyi biliyorum resmen pegasus tamamen kombine arkadas :D
Lan oğlum biz bilet kullanıyoruz sanki girerken ya da kombine ya. Halla hallaaa. daral:

Takımı
Besiktas
Lenneth demiş ki:
Galatasaray Şampiyonlar Ligi Fikstürü 2012 - 2013

20 Şubat Çarşamba | Galatasaray - Schalke 04
12 Mart Salı | Schalke 04 - Galatasaray
/Güncel.

Yukarı Alt