Xperyon

Bilgiliyim

Sarı Kartlar
Dk.8 Semih Kaya, Dk.77 Burak Yılmaz (Galatasaray), Dk.20 Rafael Da Silva (Manchester United)

Gol
Dk.53 Burak Yılmaz (Galatasaray)

Takımı
Besiktas
Helal olsun tebrikler galatasaray
ps:Çoğu arkadaş idda'da m.u'ya vermişlerdi yarın yüzlerini görmek için sabırsızlanıyorum :D

Doma$no

Duygusuzz demiş ki:
Helal olsun tebrikler galatasaray
ps:Çoğu arkadaş idda'da m.u'ya vermişlerdi yarın yüzlerini görmek için sabırsızlanıyorum :D
Shaktara alt vermiştim be n nasıl yarın arkadaşların yanına gideceğim? summer7:

Takımı
Fenerbahce
Tebrikler Galatasaray. Takım olarak iyi mücadele ettiler. Özellikle melo amrabat dani hamitte iyidi . İnşllah gruplardan 2. olarak cıkar. Manu cluj ü agırlıyor Gs bragaya gidiyor. Bakalım neler olacak :)

Takımı
Besiktas
Bütün maçlar tuttu celtic tutmadı. Ayrıca galatasaray tarihinin belkide en berbat maçını oynadı. Burak Yılmaz sürekli kendini yere attı yazık çok yazık.

Takımı
Fenerbahce
Left Behind demiş ki:
Bütün maçlar tuttu celtic tutmadı. Ayrıca galatasaray tarihinin belkide en berbat maçını oynadı. Burak Yılmaz sürekli kendini yere attı yazık çok yazık.

tarihinin en berbat maçını oynadı ? Nereye bakarak söledin ligler + şampiyonlar ligimi yoksa tek şampiyonlar ligi tarihindemi. Galatasaray hem ş.ligi + lig maçlarında bu maçtan daha çok berbat maçlar oynadı . Fatih terim cıkıp çok güzel oynadı takımım diyor . Sen cıkmısın burda en berbat maçını oynadı. Heralde sen karşıdaki takımı yedek agırlıklı cıktı die kötü oynadı yaptın. Daha iyi oynaması lazımdı dion yani. Hayırlısı olsun . Çıkıp 4 5 tane atmalıydı. % 80 90 topa sahip olmalıydı . karşıdaki yedek takım :D O takımın adı ne m.utd :nod: :nod: :nod: Neyse inşllah braga maçında 4 5 tane atarda gs iyi oynamış sayılır ...

Şike var derler şimdi bunu görünce :D

jasmine188 demiş ki:
Left Behind demiş ki:

tarihinin en berbat maçını oynadı ? Nereye bakarak söledin ligler + şampiyonlar ligimi yoksa tek şampiyonlar ligi tarihindemi. Galatasaray hem ş.ligi + lig maçlarında bu maçtan daha çok berbat maçlar oynadı . Fatih terim cıkıp çok güzel oynadı takımım diyor . Sen cıkmısın burda en berbat maçını oynadı. Heralde sen karşıdaki takımı yedek agırlıklı cıktı die kötü oynadı yaptın. Daha iyi oynaması lazımdı dion yani. Hayırlısı olsun . Çıkıp 4 5 tane atmalıydı. % 80 90 topa sahip olmalıydı . karşıdaki yedek takım :D O takımın adı ne m.utd :nod: :nod: :nod: Neyse inşllah braga maçında 4 5 tane atarda gs iyi oynamış sayılır ...
alkis:

jasmine188 demiş ki:
Left Behind demiş ki:

En berbat maçı olmasada en berbat maçlarından biriydi takımda gram uyum yok . Bugünki oyununa bakıpta iyi oynadı diyebilceğim 1-2 kişi var.

Xperyon

Bilgiliyim
Anlamadığım Burağı bende pek tutmam ama yere attı tabiri anasına avradına küfür etmiş gibi birşey oluyor adamın maçı izlemesem neyse diyeceğimde izlediğim için biliyorum.Burak dengesiz bir futbolcu ikili mücadeleleri çok iyi değil kalıp olmasına rağmen ligi takip edenler bilir çoğu kez yerde kalan burak olur ki dengesine bozan birçok hareket oldu ve düştü kalktı yani ikili mücadelede her düştüğünde "aha yere attı" derseniz işimiz var. :P

Takımı
Galatasaray
Ufck demiş ki:
Maçtan önce Albayrak dedi "maç bitiminde locada 1 saat ağırlayacağız, tabi önce 3 puanı versinler de hehehe :D" :D

Takımı
Galatasaray
Melkor demiş ki:
Ufck demiş ki:
Dediler bile :P

(Resimdeki yorumlar küfür nedeniyle kesilmiştir.)
Ya bu aptal facebook sayfaları beni deli ediyor beynini ********************************** gerizekalıları
ayrıca paf derken? :D

Takımı
Fenerbahce
[/quote]
Ya bu aptal facebook sayfaları beni deli ediyor beynini ********************************** gerizekalıları
ayrıca paf derken? :D[/quote]

Aynı şekilde benide deli ediyor. Bir fenerbahçeli olarak . Ama bunu neden söyledim. Kendini bilmeyen aşagılık,cahil,adi .. insanlar yazar böle şeyler. Her takımın taraftarında var bu malesef. Böyle bir milletiz hiç bir zaman düzelmez diye düşünüyorum. Ben 20 yaşındayım cogu şeyi artık mantıklı düşünmeyi biliyorum. Hiç bir şekilde dışa dönük küfür aşalayıcı laflar etmem. Benim gibi insanların az olmasına ragmen genede böyle devam. Bunları kaale almıyorum ben gülüp geçiyorum. Ama bu tip insanlar psikolojik sorunlu diye düşünüyorum. Lig'ler dede oluyor malesef. Adam köşe vuruşu kullanmaya gidiyor insanlar ordan anasına avradına küfür ediyor. Sonra gülüyor yanındakine dönüp bak sövdüm anasına avradına. Dedigim gibi bu tip insanları aşagılık ahlaksız insanları kaale bile almıcaksın . Ama sende onlar gibi olmayacaksın. Neyse paf takım derken heralde yedek agırlık lı cıktı diye yazmıştır. Ama gene cogu oyuncusu premier lig de ilk 11 de oynayan oyuncular. Aman burda 20 yaşında bir insan olarak kimseye birşey ögretemem ama Allah bir akıl vermiş kullanmasını bilmen gerek. İyi geceler iyi forumlar :think: :think:

Takımı
Galatasaray
Paf dediği takım premier ligde de çok oynayan oyuncular. Paf falan değil, onu demek istedim.

Doma$no

Yenilseydik pafa yenildiler,yensek anca pafı yenersiniz :curtain: Sonuç olarak ülkemiz kazandı.Perşembe günüde formamla Fener maçını izleyip destekleyeceğim.

Yukarı Alt