Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bazı sözler vardır bir kere sarf edilir sağ loob'a yazılır ve asla silemezsin anladın sen anladıınnnnnnnnnnnnnnnnn :D :D :P

o değilde 1b paran var ee kuzum ne işine yarıyor de bakayım bana benimde bankada 1milyon dolars'ım var ne olacak şimdi kenarda duran paradan hayır mı gelir patlat 98+7 glavie bana paranın hakkı verilsin veya ne bileyim kur guildini harca paranı herkese patlat uniondu 2 FW'den birisini al yoksa bana invent açıp 1b gösterme alt tarafı 100 TL o gösterdiğin masters'ın her adamında 5b var şu anda sen halen fakirsin kuzum :D :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
gaianın ilk ayında 2b param vardı nasıl olduysa deli para toplamıştım, sonrasında hep 500-800m arası param vardı lakin 85-90 arası fakir gezdim şimdi gene tempoyu yakaladım 500m standart param oluyor hep ^^

ha bu arada itemlerimi satarsam 2b param olur da uğraşmıyorum :D

extraloob demiş ki:
gaianın ilk ayında 2b param vardı nasıl olduysa deli para toplamıştım, sonrasında hep 500-800m arası param vardı lakin 85-90 arası fakir gezdim şimdi gene tempoyu yakaladım 500m standart param oluyor hep ^^

Hacım ilk ay 50-60 olursun hadi 70 olsan 2b parayı nasıl yaptın :?
Xanthos demiş ki:
Tebrikler, umarım evine ekmek almanı sağlıyordur bu gold :P
Evime gold ile TL aldırmayacak kadar iyi bi işim var şükür eyw :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
[GM]Polgara demiş ki:
extraloob demiş ki:

Hacım ilk ay 50-60 olursun hadi 70 olsan 2b parayı nasıl yaptın :?
Xanthos demiş ki:
Tebrikler, umarım evine ekmek almanı sağlıyordur bu gold :P
Evime gold ile TL aldırmayacak kadar iyi bi işim var şükür eyw :P

walla respect'e sorabilirsin bende bilmiyorum ama anormal param vardı 2b civarında sago ile çok item yapıp satıyorduk deli de item düşüyordu stall charda vardı sbot yeni çıkmış ama kimse kullanmıyordu biz ilk gün çakmıştık sbotları bir de 7 char kastım gold item topladım öyle geliştim.

Bendede o zamanlar gold deli vardı 350-500m üstümde gold ile dolaşırdım hele gaianın ilk zamanları Petrol kralı gibiydim xP

bilirim extra'nında o zamanlarını +5 - +7 setden aşağı takılmazda 500-600m le dolanırdı :D

Pol fakirsin 1b nedir hacım ahahh :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
işte buyurun respect'im gelmiş biz doğuştan asiliz di mi kuzum gaia açıldı cepte 1b ile gezerdim ahahahaa şaka gibi :D

yok ama cidden bende şimdi düşünüyorum da çok goldum vardı ya respect'te de vardı gold bilirim ilginç gold sıkıntım yok exp sıkıntım var fcuk lvling :P

TrowZeeN

Öğretiyorum
80 lvl gap ında hiç sun düşürmeden 1.5b kasmıştım. şimdi ise 1m ye ihtiyaç duyucak duruma düştüm. ne para ne pul kaldı. sro yu bırakma zamanı geldi bizim için

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
TrowZeeN demiş ki:
80 lvl gap ında hiç sun düşürmeden 1.5b kasmıştım. şimdi ise 1m ye ihtiyaç duyucak duruma düştüm. ne para ne pul kaldı. sro yu bırakma zamanı geldi bizim için

koskoca dünya 2.ncisi ne halde işte bunu sevmiyorum abi böyle olmamalı jm vermeli 10b sana süs diye mi yaptı bu yarışmayı hoş 3000$ verdi ama 3 kişiye mi 2 kişiyemi pay edilecektio da zati pasaport vb. masraflara gitmiştir anında.

lakin 80-90 arası çok rezil yaa harbiden parasız kalıyorsun potları falan kıstım bir ara o derece abartmıştım sonrasında rahatladım.

Evet o dönemler berbat ama sonrası rahat oluyor..

Bu oyunda gold herşeydir..

Ya iddalı oynarsın +7 lerinle , +9 larınla soxlarınla ya da oynamazsın bu kadar basittir bence 8)

TrowZeeN

Öğretiyorum
extraloob demiş ki:
TrowZeeN demiş ki:

koskoca dünya 2.ncisi ne halde işte bunu sevmiyorum abi böyle olmamalı jm vermeli 10b sana süs diye mi yaptı bu yarışmayı hoş 3000$ verdi ama 3 kişiye mi 2 kişiyemi pay edilecektio da zati pasaport vb. masraflara gitmiştir anında.

lakin 80-90 arası çok rezil yaa harbiden parasız kalıyorsun potları falan kıstım bir ara o derece abartmıştım sonrasında rahatladım.
bizim hiç bir masrafımız olmadı. gamesultan saolsun hiç bir masrafdan kaçınmadı. pasaport masraflarıda dahil buna. ama gel görki üniversite yüzünden sro ile ilgilenmek mümkün degildi. zaten gngwc den sonra sro yu bırakmıştım ama arkadasların ısrarı ile (özellikle cappadocia) hadi gaia da takılalım dedik. onun bunun desteklemesiyle 96 olduk ama pacific deki charımı kastıgım gibi istek yoktu. niye çünkü oyunun cıvıgı cıktı. sonucda ne oldu char 2109 a kadar block yedi. iyi de oldu zaten Aion online ye geçicektim. istesem bir mail ile actırırım charı :P

extraloob demiş ki:
bazı sözler vardır bir kere sarf edilir sağ loob'a yazılır ve asla silemezsin anladın sen anladıınnnnnnnnnnnnnnnnn :D :D :P

o değilde 1b paran var ee kuzum ne işine yarıyor de bakayım bana benimde bankada 1milyon dolars'ım var ne olacak şimdi kenarda duran paradan hayır mı gelir patlat 98+7 glavie bana paranın hakkı verilsin veya ne bileyim kur guildini harca paranı herkese patlat uniondu 2 FW'den birisini al yoksa bana invent açıp 1b gösterme alt tarafı 100 TL o gösterdiğin masters'ın her adamında 5b var şu anda sen halen fakirsin kuzum :D :P

Ağzına sağlık admin :buddha:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt