- Resim Silinmiş.

ilk resmimizde mavi_ege isimli arkadaşa ders veriyoruz..tabi ki ücretsiz.

- Resim Silinmiş.

ikinci resmimizde kafaya fena darbe alıp yere yığılıyor :|

- Resim Silinmiş.

üçüncü resmimizde baya olaylar yaşanıyor.vespero, "seni kesersem abi dicen bana tamam mı len ?" tarzında bir laf ediyor.bunun üstüne gaza gelen kill snowluyken vesperoyu alıyor.
ve vespero +7 den yakınmaya başlıyor.

- Resim Silinmiş.

burda bir teamwork göze çarpmakta..2 vs 2 uygulanmaktadır.çekimler sırasında 2 adet nuker feci şekilde zarar görmüştür.

- Resim Silinmiş.

bu resimde screenleri alan vespero adlı arkadaşımız benden gene 17 k yiyor ve xFactor'un alay konusu oluyor.

- Resim Silinmiş.

arkadaşlar biraz yüzsüzler ve yenilen pehlivan modundalar o yüzden sıkılıyoruz,yaradana sığınıp zerke abanıyoruz :)
bu resimde ben ve xfactor iç içeyiz.bu yüzden güzel bi enstantane çıktı ortaya..

- Resim Silinmiş.

burda etrafa korku ve dehşet saçıyoruz :lol:

- Resim Silinmiş.

burda ise talihsiz arkadaşımızını kaçarken ayağı takılıyor ve yere düşüyor(acep neden^^)

- Resim Silinmiş.

yediremeyip onlar da zerke abanıyorlar fakat ne çareee...teketek de alıyorum zerk ile..

efendim Gaia serverından saygılar selamlar..bizi izlemeye devam edin :)
kiLLingSpRee & xFactor..

ps: daha sonradan uniden ve guildden capesiz adamlar geldi ve heal yapmaya başladılar bu 2 arkadaşa..kendilerince zevk aldılar..2 de yabancı dostumuz vardı yanımızda 4 e 8 dövüştük.gene de tırt çıktılar..:)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Hacım bunlar uzanamadığı ete "mındar" diyen kedi takımı.. tek başına yenemezse 2 kisi olur. sen 2 kisi olursan 3 olur. 3 olursan 5 olur. ama naparsa yapsın sonu BU! olur...
Her zaman ezdik her zaman ezmeye devam edeceğiz bu dostluk ve deneyim oldukça bizde:)

Ps: İkimizde zerk yakıp iç içe Dare Devil atarken çekmişsin ya ben bile kendimizden ürperdim..Bizim bu vuruşumuzu yiyen kişi full sunda olsa kurtuluş şansı yok:)

Ben diyordum buildinize hastayım olayı yerinden izlemek isterdim de çağırmadı bir arkadaş :sfff: dağıtmışsınız hacım ne diyeyim :beer:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çok başarılı olmuş lakin halen sahne almadığımı belirtmek isterim canlarım :P

Xenas

Dikkat Ettim de hep te Private ? WTF !! :D
PS: 2 warior bir araya gelince ve exl' lu olunca böyle oluyor galiba (:

Gaia bi dostum var charları King0fWizard ve Sw0rdMaster.
Sw0rdMaster daha 80 civarı sanırsam ama buildi kendi charımla aynı sayılır. 90 olunca tehlike saçacağını düşünüyorum.
Ben böyle pvpyi açıkcası sevmem 1 vs 1 olmalı^^ . Diğerinde kafa tutan gerçide bize fw yetiyor:)
İyi oyunlar size

lotuss_ demiş ki:
Sw0rdMaster daha 80 civarı sanırsam ama buildi kendi charımla aynı sayılır. 90 olunca tehlike saçacağını düşünüyorum.
Ben böyle pvpyi açıkcası sevmem 1 vs 1 olmalı^^ . Diğerinde kafa tutan gerçide bize fw yetiyor:)
İyi oyunlar size
O snowluda snowsuzda tek yiyor oradaydı oda... :)

DuzceLee demiş ki:
kendini bişemi zannediyon hepsini bufflu kesmişsin buffsız karşısında dur bakim
ilk resimde bless gözüküyor öylesine basmıştım fakat saldırmaya başladı arkadaş.
daha sonra durmama ragmen saldırmaya devam etti,haliyle ezdim..buffsız snowluyken de aldım.gaia şahit ama seni inandırma gibi bi zorunluluk hissetmedim :wink1:
kaldı ki bastıgım buffların pvpde kullanılması yasak mı ? cevabını sen de bilirsin.
ben çinli arkadaşlara diyor muyum siz 3 saniyelik pot kullanıyosunuz yiyorsa 15 saniyelik kullanın diye ? :lol: ya da snow basmayın bakayım falan..böyle cümleler dökülebilir mi sizce ağzımızdan ?

ps: xfactor ile üstümüz heavy armor oldugu için nukerlardan aldıgımız dmg fazla.bunu minimize etmek için de skine yüklenmemiz çok doğal.warrior kassaydın bilirdin.. :thumbsup:
evelallah buffsız da karşısında dururuz wizardın bile..çünkü charımıza güveniriz..

ayrı bir ps : teşekkürler xanthos devamı gelecek :P

SaGoPaKaJMeR demiş ki:
lotuss_ demiş ki:
İyi oyunlar size
O snowluda snowsuzda tek yiyor oradaydı oda... :)
tamamını okumadın galiba :)) şimdi demedim 90da farmdan sonra itemler düzgünken :wink1:
Bi örneği persiada var istersen :))

Yukarı Alt