AnatoliaFire demiş ki:
FeeL demiş ki:
lol ilk resimin fake olduğunu kendin açıkladın son koyduğun resimle ^^ İlk resimde 26 lvlsin 2. resimde 25 lol ^^

dooru dior insan az dikkat eder ya ayrıca ben hayatımda wiror rogue kadar saçma bi yapılandırma duymadım bu tıpkı bi geçen i çocuğun full str nuker açıcam demesine benzior^^:D
wiror zuhahahahha

AnatoliaFire demiş ki:
FeeL demiş ki:
lol ilk resimin fake olduğunu kendin açıkladın son koyduğun resimle ^^ İlk resimde 26 lvlsin 2. resimde 25 lol ^^

dooru dior insan az dikkat eder ya ayrıca ben hayatımda wiror rogue kadar saçma bi yapılandırma duymadım bu tıpkı bi geçen i çocuğun full str nuker açıcam demesine benzior^^:D
Sen hayatında Warrior Rogue bir char gördünmü yada kullandınmı
ilk önce warrior yazmasını ögren wiror degiL cok bılmıs yorumunu kendıne sakla...

Heartless, oyundan anlamayanlarla polemiğe bile girme. Ong farm yapmayan ya da resimlere dikkatli bakmadan yorum yazanlara da aldırış etme. Bak sen keyfine güzelim. pvp alanında gelsinler karşına Warrior / Rogue nasıl bişeymiş yerden seyretsinler. :muck:
Gaia , Xanthos'tan sevgiler.

delwl die bi durum var ong farmda bilmiyorsan arkadasa :) bunları söyleme derim FeeL

delwl die bi durum var ong farmda bilmiyorsan arkadasa :) bunları söyleme derim FeeL

Bu resim her türlü fake adamda pre+sp ticket var ve 500k sp olduğuna gore rahat 9 gap vardır ama sağ alt tarafta gordugumuz gibi 1 mob kestikten sonra gelen skill point 539 sizce bu değerle bu charın 500k kasması normal mi FAKE ! :D

carwen

Bilgiliyim
QucikMeck demiş ki:
Bu resim her türlü fake adamda pre+sp ticket var ve 500k sp olduğuna gore rahat 9 gap vardır ama sağ alt tarafta gordugumuz gibi 1 mob kestikten sonra gelen skill point 539 sizce bu değerle bu charın 500k kasması normal mi FAKE ! :D
Fake make değil yahu gerçek hepsi, biz şakasına takılıyoruz.

Harbiden yahu şakasına Fake yazdım Herkes inanmış... :mrgreen:

Sabahlara kadar yan yana farm yaptığımız günler oldu Fake felan değil.. onu çok sevdiğimizden extraloob yönetimi olarak takıldık ona biraz :muck:

Respect demiş ki:

Sabahlara kadar yan yana farm yaptığımız günler oldu Fake felan değil.. onu çok sevdiğimizden extraloob yönetimi olarak takıldık ona biraz :muck:
aha bu mesaj FAKE işte :lol: :mrgreen:

Xanthos demiş ki:
Respect demiş ki:

aha bu mesaj FAKE işte :lol: :mrgreen:
Xanthos in Gaia'ymış Bundan Büyük FAKE mi var :mrgreen:

doğru diyosun Mercury'de 575 k SP'li ch char buldum, küstüm size, gidiyorum :mrgreen:
deli manyak yapılandırmamı orda yapacağım. Bicheon/Heuksal/fire 3'lüsü ile ortalığı dağıtacağım :P

Yukarı Alt