Server
Flora
Takımı
Galatasaray
GAIA NEWS ~ Hacklenmiş XD

Evet beyler Gaia ilk başladığında karşımızda bir hastalıklı insan profili sergileyen ve her reklam globallerimden sonra bana küfür eden sataşan farkında olmadan bizim reklamımızı yapan bu hastalıklı insan bugün öğrendim ki soyulmuş SUN Spear mi öyle birşeyleri çalınmış ve stalldan satılmış bu da bugün gelmiş ağlanıyor şimdi soruyorum sen ki CCF yapardın sen ki ana bacı küfür ederdin şimdi neden bunlar benim başıma geldi diye soruyormusun kendine çok merak ediyorum ?

Sözün özü ; herkes hak ettiğini bulacaktır cezasını çekecektir bugün benim için SRO hayatımda bayram günlerinden birisidir çünki bana devamlı küfür eden bu adam hacklenmiştir acayip sevinçliyim sizlerle paylaşayayım dedim.

*haa bu arada GAIA'da ilk defa bugün küfür ettim globalle o da bu adama düşünün ne kadar birikmişim artık.

**Eleman kim mi tabiki Lib.

Saygılarımla,
extraloob

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Normaldir, onunla persiadayken aynı unideydik her hafta soyulur yeni char açardı ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
nasıl globaller atıyor nasıl ağlıyor en komik olanı ağlamasıydı ondan şunu beklerdim ulan ccf yapar gene alırım ağlamaya gerek mi var diye ama görseniz rezillik aşağılık insan olmuş resmen kokuyordu ıvgyyyy.

ee güzelim gaia'da ilk küfürümü rahat rahat geniş geniş etmiş bulunmaktayım hak edene her zaman giderim :D

HEhe we konu hala kapanmadı ya kac saattır globaller knusuo hazmedemıolar galıba ama gargara yapıcaklar:)

hehe^^ aglamaktan gozlerı doldu we hala hawlıyo dedıgın gbı bende ızlıorum sureklı gulme krızlerıne gırdım ve ılk basta ben kımseye kufur etmedım dıodu 2 dakka gecmeden ana awrat duz gıtmeye basladı haketmıs bu:)

yahu su gaida bugüne kadar edilen küfürler toplasan burdan koreye yol olur
saniyede kaç küfür geçiyo sayamıyom artık

Yanlız adam hem kufur edıo hem aglıo anlamadım gttı:)Sunum sunum lazım dıo baska bısı demıo:D:D

ee kolay değil serverda kral bi kere karakteri çalınmış 10 goldu giden siteye konu açıyor demekki zamanında çok çektirmiş extraya ki extra bile onun büyüklügünüanlayıp konu açmış

Aynı zamanda exl'i kötüleyip forumda bu sayfanın olduğundan da haberdar. Madem sevmiyosun siteyi ne geziyorsun :P Cımbıl seni :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hastalıklı ya asla ayrılamaz okuması lazım hakkında çıkan dedikoduları garibim ne pis soyulmuş ama zuahahahaha zil takıp oynasayım geldi :P

Adam adresimi istedi verdim, gelmiyor. İstanbul'da yaşıyormuşum ben :mrgreen:

Kor_Oglu da benim dedim,inanmadı. kendisi bilir. Kor_Oglu'na giydireyim sun shiledi kassın biraz. :coffee:

Çocuk aklı işte, soyana değil de parasıyla satın alana saldırıyor...

Xanthos demiş ki:
Adam adresimi istedi verdim, gelmiyor. İstanbul'da yaşıyormuşum ben :mrgreen:

Kor_Oglu da benim dedim,inanmadı. kendisi bilir. Kor_Oglu'na giydireyim sun shiledi kassın biraz. :coffee:

Çocuk aklı işte, soyana değil de parasıyla satın alana saldırıyor...
Hayırlı olsun abi shild.Kaç bil verdin. :starving:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
herif gerçekten hastalıklı olacak iş değil akıl sır ermez bunlara neyse canım biz bakalım neşemize hacklenen soyulanlar düşünsün dertlerini :P

valla insanın içi acıyor. Verecektik sun shiledi geriye, başladılar küfürlere, hakarete...Kafam attı benim de.
Ben mi soydum? Ben stall network'ten aldım. Soyanı bulsun, ne hali varsa görsün. :coffee:

Yukarı Alt