Merhabalar,

Bildiğiniz gibi bu sektörde yeni birileriyiz ve bir çok farklı oyuncu ile karşı karşıyayız ama şöyle bir sıkıntımız var Yeni başlayan oyuncularımız Serverimizi kötüleyen kişiler yüzünden kafalarında soru işareti kalıyor . Benimde düşüncem bu konu ile ilgili belli başlı oynayan oyunculara görev vermektir. Bu kişiler tabii ki benim seçeceğim kişiler olacaktır bunca zamandır gördüğüm araştırdığım kişiler olacağı kesin. Fakat Genel başvuruyu gene'De açmak istedim. Gönüllü arkadaşları takip edip onay verirsem gereken yapılacaktır. Yapabilecekleri işlem çok basittir. Oyun içerisinde biz GMler olarak global veya notice attığımızda bizi pek kâle almıyor oyuncular bildiğiniz gibi, düşüncem şu şekilde siz oyuncu olarak oyun içerisinde yardıma muhtaç veya kurallardan haberi olmayan kişilere global olarak yardım etmeniz veya oyunumuz hakkında söylentilere inanan kişilere doğrusunu söylemeniz olacaktır. Böylelikle serverlarımız da bir oyuncu olarak diğer oyunculara yardımcı olmuş olacaksınız. Bu düşündüğüm olay herkes için iyi olacağından eminim.

Unutmayalım ki her şeyi N7 Online için yapıyoruz.

Not : Globalleri ve Rütbeleri Biz vereceğiz.
Not 2 : Günde 4 saaten fazla online oyuncular olmak zorundadır.
Not 3 : Aşağıdaki başvuru forumunu bizlere doldurarak [email protected]'a mail atmanız gerekmektedir.

Başvuru 18.03.2015 TARİHİNDE Son bulacaktır.

Başvuru forumu :

Ad :
Soyad :
Telefon :
Skype adresi : (Zorunlu)
Online süre saati :
Oyun içerisin'de Kaç saat aktif durumdasınız ? :
Oyuncu İsminiz (nick) nedir ? :
Neden Asistan Olmak istiyorsunuz :

Yukarı Alt