Görüldüğü gibi herkes arasında bir tartışma kopup gidiyor, her kafadan bir ses, kimin ne olacağı belli değil önerilerinizi bu konu altında yapabilirsiniz.

1. Guathema & MetoveR* & Underground* & Absence
2.SubZeroCeko
3.C_Vitamine

Birisi çıkıp der biz olalım biz diyoruz bize yakışır exl ailesi seçsin bakalım hangimize yakışır mert kardeşimle bu işi sonuna kadar götürüceğimize inanıyoruz şöylede yapılabilir;
Anket usulü bizi isteyen 1 ZubZeroCeko'yu isteyenler 2
yazsınlar topic'e 30 dakika sonra toplayalım en cok kim oy almışsa master o veya onlar olsun :wink1:

ben bu seçime sonuna kadar saygı gösterecegim :muck:
kaybedersek kaybederiz etmessekte canınız sağolsun kapımız 7/24 açık(uyku saatleri hariç makara: )

ya bu böyle olmayacak,okan abi gelsin G-sro önemli bir sw olucak gibi anket usülü yapalım 5 kişi ismini yazdırsın masterlık için anket başlatalim 30 dakika falan global olsun extraloob ailesi kimi istiyorsa o olsun hepimiz bir guildde toplanalım G-sro'yu feth edelim 8)

Guathema demiş ki:
ya bu böyle olmayacak,okan abi gelsin G-sro önemli bir sw olucak gibi anket usülü yapalım 5 kişi ismini yazdırsın masterlık için anket başlatalim 30 dakika falan global olsun extraloob ailesi kimi istiyorsa o olsun hepimiz bir guildde toplanalım G-sro'yu feth edelim 8)
:nod: :nod:
+9999
seçimlere sonuna kadar uyacagım
umarım ben olurum :P
ama siz olrusanız bi problem olacagını sanmıyorum :beer: :muck:
ama ben tecrubeliyimdir :)
4-5 yıldır bu oyunu oynuorum

Yukarı Alt