Ben böyle oyunun varya anlamıyorum savaşta guild masteriyim ne koçbaşı ne mancılık çıkartabildim yetkiniz yeterli değildir diyor daha ne yetkisi guildin masteriyim

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Caps_Num demiş ki:
Ben böyle oyunun varya anlamıyorum savaşta guild masteriyim ne koçbaşı ne mancılık çıkartabildim yetkiniz yeterli değildir diyor daha ne yetkisi guildin masteriyim

neden çıkartamadın ki olmadi:

GNR

rank8
extraloob demiş ki:
Caps_Num demiş ki:

neden çıkartamadın ki olmadi:
Sadece military engineer çıkartabiliyor diye biliyorum bende master ım kullanamadım deputy ark da kullanamadı :D geriye tek military kaldı ki ayrıca joymax sitesinden bununla ilgili haberde alttak military eng. yazıyordu

slm.. evet arkadaslar master ve deputy kullanamadık military engineer a verdim acamadı nedense:S sinir oldum...ya sorun arkadastaydı ya da bilmiyorum artık bi sonraki savasa bizzat military yaparım diğer çarı bakalım ne olacak...emeğe sağlık

Beyler bu mancınık malzemeleri çok para tutuyo mu? Bide kullanabilen oldumu şimdiye kadar? yarın kullanmak istiyoruz guild olarak ^^

Beyler dünkü savaşta koçbaşı kullanabildim. Mancınıkta çıkardım fakat mancınık ateş etmedi. Mancınığın fırlattığı şey yoktu üzerinde. Acaba ondan olabilir mi? Bowa arow aldığımız gibi bunada yanan taşmı alıcaz alıcaksak nerden alıcaz? Forumlarda da aradım herkes bunu soruyor...
Koçbaşı süperdi 15k vuruyodu kapıya :)

İşte koçbaşı:
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
UnDeFeateD demiş ki:
Beyler dünkü savaşta koçbaşı kullanabildim. Mancınıkta çıkardım fakat mancınık ateş etmedi. Mancınığın fırlattığı şey yoktu üzerinde. Acaba ondan olabilir mi? Bowa arow aldığımız gibi bunada yanan taşmı alıcaz alıcaksak nerden alıcaz? Forumlarda da aradım herkes bunu soruyor...
Koçbaşı süperdi 15k vuruyodu kapıya :)
Aynı Sorun bnde de Var Mancınıgım Ateş Etmyior..

Yardım Edebilecek Birileri Varmı acaba :S ?

Yukarı Alt