eFe

rank8
KALT0 demiş ki:
adam sakatlanmıs yerde yatıyo doktor kosa kosa gelırken ayagı kayıp herıfe tekme atıyo ya orda koptum :lol: :mrgreen:
ewt orasıda süper sonra bişi olamamış gibi göndürüyo adamı :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Newcastle macı da güzel di sherıl da hakeme kırmızı kart gösteriyo am agene hepsi komik paylaşım için saol

aga eline koluna dizine sağlık süper ya ailecek gülme krizine girdik:D :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: extrabeer

RyuKenJin demiş ki:

bugün dedim eskilere döneyim neler geldi neler geçti bu forumdan taaa en sayfadan başladım. euların ilk geldiği günlerden. millet 64 lv wiz çarı görünce uuuuu o nasıl vuruyo aman warior bu skili süpermiş kimiside ya o nasıl şey öyle wiz gelmiş 40 str vermiş nasıl yatıcak gibi ifadeler kullanmışlar. eh dedim nerden nerelere geldik. gözüme bu link takıldı belki o zaman izlemiştiniz ama anlattıkları kadar cidden var. şuan işyerindeyim. int kullanmak serbest ama ciddi bi yer. gülücem gülemiyom. gözümden yaş geldi yeminle. sizlerle paylaşmak istedim. izledikten sonra bana hak vereceksiniz

Yukarı Alt