Black Rain demiş ki:
bladeler favorim ama pvp de 5 para etmez gibime geliyor

Sen ozaman bu oyundan anlamıyosun.Hiç bi karakter oyuna boşuna konulmamıstır.Hepsinin belirli konularda + ları - leri vardır.Full str Blade çarın + sı tam bi tank olması hp nin çok olması,yatır batırla karşı tarafa fazla vuruş şansı vermemesi vede str bi çar olarak kalkan kullanması,- si kasmanın diğerlerine göre daha yavaş olması,iyi atak yapabilmesi için mob un veya pvp de çarın dibine girmesi(uzaktan vuran skiller var ama en iyi damageyi yatır ve batırla alırız)uniqe kesme büyük sorun,
5 para etmeyen bi çar yoktur. :oldie:

Bide şunu unutmayalım üstündeki ve elindeki itemleri iyi olan çar sağlam çardır.(Çarda herhangi bir eziklik yoksa :lol:

Saygılarımla

Ben de blade kasıyorum gerçekten farmı çok bayıcı ama yinede çok zevk alıyorum rehber için teşekkürler

bende blader sahibiyim ve blade sikilleriyle gvl sikillerinide acıyorlar.Bu sızce dogrumudur?
benim suankı build ım bicheon 84/fire 84/lihgtıng 52/cold 80. 90 lwl oldugumda
fire 90/bıcheon 90/cold 90/lighting 30 dusunuyorum.

bence blader charlarda cold gereksiz onun yerine damage düşük olduğu için force skilleri açılsa daha iyi olur :wink1:

100 lvl da kötü oldu diyorlar.. Oyundan yabancı arkadaşım var çok ezik diyo blader charı varda..

Yukarı Alt